شکنجه دختر
شکنجه های بی رحمانه پدر بزرگ و مادر بزرگ وضعیت جسمی دختر جوان را به طور دردناکی وخیم کرده بود ، او بعد از مدتها زندگی جهنمی به وزن 16.8 کیلوگرم رسید.

تصاویر وحشتناک دخترجوان 16 کیلویی!

شکنجه سخت توسط پدربزرگ و مادر بزرگ و اجازه نداشتن برای خوردن غذا دختر جوان ژاپنی را به وضعیت دردناکی دچار کرد ، این دختر جوان بعد از نجات از آن وضعیت تصمیم گرفت تصاویری منتشر کند که همچون ویروس در فضای مجازی منتشر شد و واکنش هایی تند دریافت کرد.
 
Woman Shares Horrifying Photos from when she Weighed 37lbs because Her Grandpa Starved Her
شکنجه دختر

وضعیت دردناک دختر ژاپنی بعد از شکنجه های شدید توسط پدرو مادر بزرگش

شکنجه وحشتناک پدرو مادربزرگ دختر جوان را تبدیل به اسکلت کرد!

انتشار تصاویری ترسناک و البته دردناک در صفحه اجتماعی یک دختر جوان در توکیو کاربران فضای مجازی را شوکه کرد ، تصاویری که توضیحاتی ناراحت کننده تر به همراه داشت.
ماجرای این تصاویر چه بود؟
دختر جوان ژاپنی صاحب این عکسها نوشت :سالها مجبور بودم کنار پدر بزرگ و مادر بزرگم زندگی کنم ، دوران سختی داشتم به خصوص که آنها با کاهش وزن مرا شکنجا کردند ؛ در حقیقت اجازه خوردن غذا نداشتم و اگر آنها می دیدند که من چیزی می خورم شروع به کنک زدن من می کردند تا روزی که دیگر چیزی از وزن من باقی نمانده بود و روزهای آخر قبل از نجات از ان جهنم وزن دقیق من 16.8 کیلوگرم بود.
شکنجه دختر

شکنجه دخترجوان او را به اسکلت 16 کیلویی تبدیل کرد

بالاخره از آنجا نجات یافتم و پزشکان بعد از 10 سال تلاش توانستند مرا به وضعیت نرمال برسانند .
شکنجه دختر
او در صفحه شخصی اش به همه کسانی که به زور وادار به گرسنگی می شوند نصیحت کرده که این وضع را تحمل نکنند و از دیگران کمک بخواهند. طبق گزارشات تا کنون اخباری نیز درباره احتمال مجازات پدربزرگ و مادربزرگ سنگدل منتشر نشده است.
* باقی تصاویر قابل انتشار نبود.

دختر جوانی که براثر شکنجه 16 کیلو شد! + تصاویر 14+

3.9424
این مطلب مفید بود ؟33094
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی