شیدا یوسفی
شیدا یوسفی بازیگر سریال ممنوعه ، بچه مهندس و نون.خ با نقش جدیدی در سریال سلام آقای مدیر روی آنتن تلویزیون رفت.

شیدا یوسفی روشنک سریال سلام آقای مدیر

شبکه دو سیما چند شبی است که سریال سلام آقای مدیر به کارگردانی علیرضا توانا و تهیه کنندگی منوچهر شهسواری را روی آنتن برده است و این سریال مورد استقبال بسیاری از علاقه مندان به سریال های تلویزیونی قرار گرفته است.

سلام آقای مدیر سریالی با محوریت زندگی روزبه حصاری آقای مدیر جوان یک مدرسه است که هر روز با مسائل جدیدی روبرو میشود و شیدا یوسفی بازیگر یکی از نقش های محوری این سریال است.

روشنک سریال سلام آقای مدیر را بهتر بشناسید

شیدا یوسفی بازیگر جوان سینما و تلویزیون است که در سریال سلام آقای مدیر نقش روشنک همسر متین با بازی ایوب آقاخانی را ایفا میکند که با مینا همسر فوت شده آقای مدیر ارتباط صمیمی داشت.

ایوب آقاخانی و شیدا یوسفی

بازی ایوب آقاخانی و شیدا یوسفی در سریال سلام آقای مدیر

شیدا یوسفی در سریال سلام آقای مدیر با بازیگرانی چون ارسلان قاسمی ، داریوش فرهنگ ، علی اوسیوند ،نیکی مظفری،اتابک نادری،روزبه حصاری، ایوب آقاخانی،سوگل طهماسبی، سهند جاهد، کاظم بلوچی، سیما خضرآبادی، مهسا هاشمی، وحید نفر، محسن بهرامی، دانیال نوروش، پوریا ایمانی، پوریا رستمی، محمد مختاری، فریبا جدیکار، سولماز نادری، بهناز بستان دوست و … همبازی بود.

شیدا یوسفی

عکسی از شیدا یوسفی بازیگر تلویزیون

شیدا یوسفی بازیگر جوان دنیای هنر است که بازیگری را با فیلم پوست موز علی عطشانی آغاز کرد و در تجربه ای جدی تر به بازی در سریال ممنوعه و بچه مهندس پرداخت .

شیدا یوسفی

عکسی از شیدا یوسفی در سریال ممنوعه

بازی در نقش نگین در سریال ممنوعه به کارگردانی امیرپورکیان که شهریورماه سال گذشته در نمایش خانگی توزیع شد از او چهره شناخته شده تری در میان مخاطبان دنیای هنر ساخت.

شیدا یوسفی و علی صادقی

علی صادقی و شیدا یوسفی بازیگر نقش مرجان در سریال نون.خ

شیدا یوسفی یکی از بازیگران سریال نون.خ ساخته سعید آقاخانی بود که در این سریال نقش مرجان دختر نورالدین و همسر سیروس با بازی علی صادقی را بازی کرد.

شیدا یوسفی

عکسی از شیدا یوسفی در سریال بچه مهندس

شیدا یوسفی در سریال بچه مهندس ایفاگر نقش دکتر میرآبی پزشک پرورشگاه بود و بعد از این تجربه موفق در تلویزیون به جمع بازیگران سریال سلام آقای مدیر پیوست.

شیدا یوسفی

شیدا یوسفی بازیگر تئاتر و تلویزیون

بازیگر نقش روشنک در سریال سلام آقای مدیر علاوه بر بازیگری به عنوان برنامه ریز ، منشی صحنه و دستیار کارگردان نیز فعالیت داشته است.

شیدا یوسفی

عکسی از شیدا یوسفی بازیگر کشورمان

شیدا یوسفی بازیگر نقش روشنک در سلام آقای مدیر کیست؟!+عکس

3.922
این مطلب مفید بود ؟175
منبع : صفحه شیدا یوسفی / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی