پومای شیر کوهی

شیر کوهی سر مرد دوچرخه سوار را بلعید! +عکس

تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1397کد مطلب : 68266زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرد که در حال دوچرخه سواری در دامنه ی کوه ها بود مورد حمله شیر کوهی قرار گرفت و جان خود را از دست داد.

پوما، شیر کوهی آمریکایی بعد از کشتن دوچرخه سوار مرد

براساس دیلی میل در 20 ماه می ؛ دو نفر دوچرخه سوار در دامنه ی کوه های نورث بند واشنگتن دوچرخه سواری میکردند. وقتی آن ها به فاصله ی 30 متری شرق سیاتل رسیدند ، توسط پومای آمریکایی وحشی شکار شدند. شیرکوهی دو کشته و یک زخمی بر جای گذاشت و همچنین بلافاصله پس از رسیدن پلیس کشته میشود.
 
شیر کوهی
شیر کوهی پس از کشتن مرد دوچرخه سوار 
 
یکی از دوچرخه سواران و شاهد صحنه هولناک می گوید :در یک لحظه شیرکوهی کل سر یکی از دوچرخه سواران در دهانش فرو برد و بلعید . فرد 31 ساله باز مانده در حال حاضر همچنان دربیمارستان هاربورویو تحت درمان است."  او در ادامه گفت :دوست من شروع به فرار کرد و شیرکوهی وقتی او را دید، توجه اش جلب شد دیدن این منظره مرا وادار به فرار کرد. تحقیقات نشان می دهند که مردی با دوچرخه در حال فرار بود و سپس با پلیس تماس گرفت.
 
شیر آمریکایی
پومای شیر کوهی آمریکایی قاتل مرد دوچرخه سوار
 
درحدود ساعت 11 ، مردی با اداره ی پلیس تماس گرفت او سراسیمه بود و پشت سر هم فریاد میزد کمک! رایان ابوت گفت:مرد 32 ساله دیگر چندان خوش شانس نبود ، او توسط شیرکوهی آمریکایی شکار و به پشت درختان برده شد.
بر اساس تحقیقات انجام شده توسط پلیس ، یک دوربین با فاصله کمی از محل حادثه فیلمبرداری کرده است اما اطمینان حاصل نشده که آیا پوما است یا خیر. در حیات وحش اصلی بوریو و مرکز ماهیگیری واشنگتن این گربه ی بزرگ در جنگل ها پنهان شده است. شیرکوهی با شلیک گلوله توسط پلیس کشته و پیدا شد؛ جسد مرد ذکر شده نزدیک آن کشف شد و نزدیک بر 5 ساعت قبل کشته شده بود.
 
دوچرخه
دوچرخه مرد فوت شده توسط شیر کوهی

شیر کوهی پس از بلعیدن سر دوچرخه سوار مرد + عکس

511
این مطلب مفید بود ؟110
منبع : بخش اخبار نمناک/ح.ب /ن
برچسب : دوچرخه
وبگردی