سلنا گومز

شیمی درمانی سلنا گومز بازیگر خواننده معروف

تاریخ انتشار : 18 مهر 1394کد مطلب : 21625زمان مطالعه : 2 دقیقه
سلنا گومز به دلیل ابتلا به بیماری خودایمنی لوپوس شیمی درمانی شده است.

بیماری سلنا گومز 

سلنا گومز بازیگر و خواننده اهل آمریکا با اعلام این خبر که به دلیل ابتلا به بیماری خودایمنی لوپوس شیمی درمانی شده است به شایعات اعتیادش پاسخ داد.

نخستین شایعات درباره بیماری این خواننده در سال 2013 مطرح شد. او در آن سال برنامه تور خود در آسیا و استرالیا را به دلایلی نامعلوم لغو کرده بود.

او پس از آن در یک مرکز بازپروری دیده شد، که همین مسئله شایعات زیادی درباره اعتیاد او به مواد مخدر را بر سر زبان ها انداخت، هر چند نماینده او تمام این شایعات را رد کرد. اما اکنون این خواننده اعلام کرده که دلیل لغو کنسرت ها تشخیص بیماری لوپوس از سوی پزشکان بوده است.
 
سلنا گومز

سلنا گومز 

این خواننده در یک گفت وگو با مجله بیلبورد به شدت از نشریات زردی که در آن دوران به شایعات درباره اعتیاد او دامن زده بودند، انتقاد کرد. او در این باره گفت :«خیلی دلم می خواست به آن ها بگویم، شما از هیچ چیز آگاهی ندارید. من در حال شیمی درمانی هستم.» او در ادامه اضافه کرد :«تا مدت زمانی طولانی از در مجامع عمومی ظاهر نمی شدم، تا این که دوباره قدرت حضور در این مجامع را یافتم.»

او در ادامه انتقادات خود از نشریات زرد افزود :«من از 7 سالگی به صنعت سرگرمی پا گذاشتم. از 17 سالگی سفیر یونیسف هستم. خیلی ناامید کننده است که سوژه داستان های این نشریات باشم.»

لوپوس گونه ای از انواع بیماری های خود ایمنی است که در آن سیستم دفاعی بدن، علیه ارگان ها و بافت های پیوندی خودی عمل کرده و به آن ها آسیب می رساند.

سلنا گومز ، شیمی درمانی سلنا گومز

4.157
این مطلب مفید بود ؟4710
برگرفته از ستاره ها - / ک
برچسب : سلنا گومز
وبگردی