نمناک سرگرمیگوناگون سگی که برای پیدا کردن صاحبش 14000 کیلومتر سفر کرد+عکس
صاحب سگ ، سگ وفادار استرالیایی
صاحب سگ بدون خداحافظی از حیوان خانگی اش برای شرکت در مراسم ازدواج دوست خود به گوشه ای از استرالیا رفته بود ، سگ باوفا به گمان گم کردن صاحب خود مایل ها سفر کرد.

سگی که برای پیدا کردن صاحبش 1400 کیلومتر سفر کرده است

وفاداری سگ به صاحبش بارها و بارها در طول تاریخ ثابت شده است . در تکرار یکی دیگر از داستان های وفاداری این حیوان این بار از سگی خواهیم گفت که برای پیدا کردن صاحبش 14000 کیلومتر سفر کرده است.

 صاحب این سگ که به دعوت یکی از دوستانش در استرالیا برای گذراندن تعطیلات آخر هفته و شرکت در مراسم ازدواج به آنجا سفر کرده بود با دیدن سگش متعجب شد.

مرد بدون آنکه با سگش خداحافظی کند راهی سفر شده و همین باعث شد تا سگ با دیدن غیبت صاحبش در خانه نگران شده و مدتی در اطراف به جستجوی او بپردازد ( بر اساس گفته ی همسایه ها).

حیوان باوفا بعد از انکه از پیداکردن صاحبش در منطقه ی محل زندگی شان نا امید شد 50 مایل تا اتوبان دوید تا بالاخره از انجا به مسیری ادامه دهد که صاحبش به انجا رفته.

صاحب سگ

سگ وفادار که برای دیدن صاحبش مایل ها سفر کرد

به گفته ی یک راننده کامیون این سگ بخشی از راه را با او همراه بوده است ، راننده می گوید:در حین رانندگی در امتداد ساحل غربی استرالیا صدایی از قسمت پشت کامیون شنیدم ، فکر کردم حیوانی وحشی داخل اتاقک بالا و پایین می پرد که برای فهمیدن ماجرا ترمز کردم . زمانی که سگ خانگی را پشت کامیون دیدم حدس زدم که متعلق به یکی از رانندگان کامیون باشد که اشتباها سوار ماشین من شده به همین دلیل او را با خودم همسفر کردم تا در یکی از پارکینگهای مخصوص کامیون ها او را به صاحبش تحویل دهم.

به پارکینگ که رسیدم کسی سگ را نمی شناخت ، بارها سعی کردم او را مجبور به ترک کامیون کنم اما موفق نشدم و او به هر نحوی که بود با من همسفر ماند.

870 مایل با هم سفر کردیم تا اینکه بالاخره حیوان خانگی باهوش از من جدا شد.

درست مثل اینکه به مقصد خود رسیده بود.

"راستی" نام این سگ باهوش است ، سگی که بعد از جدا شدن از راننده کامیون بالاخره توانست صاحبش را پیدا کند.

صاحب این سگ می گوید:باورم نمیشد ، یکباره "راستی " را در میان جمعیت دیدم که خودش را به من نزدیک می کند.

صاحب سگ

عکس صاحب سگ وفادار

سگی که برای پیدا کردن صاحبش 14000 کیلومتر سفر کرد+عکس

منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف