صادق عبداللهی

تسلیت ژیلا امیرشاهی برای درگذشت مرد طناز رادیو

تاریخ انتشار : 24 مهر 1397کد مطلب : 72354زمان مطالعه : 1 دقیقه
صادق عبداللهی نویسنده و دوبلور رادیو امروز 24 مهر 1397 درگذشت و ژیلا امیرشاهی با انتشار پستی این اتفاق تلخ را تسلیت گفت.

صادق عبداللهی مرد طناز رادیو درگذشت

صادق عبداللهی چهره سرشناس رادیو بعد از چند روز بستری در بیمارستان امروز 24 مهر 1397 درگذشت و به دیار باقی شتافت. ژیلا امیرشاهی مجری برنامه به خانه برمی گردیم با انتشار پستی درگذشت این مرد سرشناس رادیو را تسلیت گفت.

تسلیت مجری به خانه برمی گردیم برای درگذشت صادق عبداللهی

ژیلا امیرشاهی با انتشار عکسی در کنار صادق عبداللهی نوشت :

ژیلا امیرشاهی و صادق عبداللهی

ژیلا امیرشاهی و صادق عبداللهی نویسنده رادیو

در کمال ناباوری مطلع شدم،صادق عبدللهی،پیشکسوت رادیو،کسی که سالهای سال با قلم توانمندش،به صبح جمعه با رادیو هویت بخشید و لبخند را به مردم هدیه کرد،برای من و خانواده ام یک دوست سی ساله چشم از جهان فانی فروبست،در این عکس که چند ماه پیش برای تهیه گزارشی برای مجله اش لبخند زندگی به منزل ما آمده بود ،و مثل همیشه با لبخندی بر لب امیدواری را با خود همراه داشت،به همسرش،تنها پسرش،و خانواده بزرگ رادیو و جامعه هنرمندان تسلیت می گم......هیهات....

صادق عبداللهی

صادق عبداللهی نویسنده طناز رادیو

صادق عبداللهی طنزپرداز و نویسنده پیشکسوت رادیو مدت ها نویسندگی برنامه های طنز رادیویی از جمله صبح جمعه با شما را برعهده داشت. مجموعه برنامه تلویزیونی «هشیار و بیدار» یکی از کارهای ماندگار صادق عبداللهی و منوچهر والی زاده در دهه شصت بود.

صادق عبداللهی

درگذشت صادق عبداللهی نویسنده رادیو

اندوه ژیلا امیرشاهی برای درگذشت صادق عبداللهی مرد طناز رادیو

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی