صبا کمالی

رازی که “صبا کمالی” در جشنواره فجر فاش کرد! + فیلم

تاریخ انتشار : 20 بهمن 1396کد مطلب : 64235زمان مطالعه : 2 دقیقه
“صبا کمالی” بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در جشنواره فیلم فجر از مهم ترین اتفاقات زندگی اش گفت و بسیاری از شایعات را در خصوص زندگی شخصی و حرفه ای اش تکذیب کرد.

آیا صبا کمالی ازدواج کرده است

صبا کمالی بازیگری که با سریال پس از باران در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد بعد از سالها دوری از محافل هنری امسال با یک فیلم در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر حاضر بود. این بازیگر کشورمان در جشنواره فیلم فجر مصاحبه ای انجام داد و در آن از مهم ترین اتفاقات زندگی اش گفت.

مصاحبه جنجالی صبا کمالی در جشنواره فیلم فجر

صبا کمالی در این گفتگو درباره شایعات مطرح شده درخصوص زندگی هنر و شخصی اش گفت :من نه ازدواج کردم ، نه طلاق گرفتم ، نه بچه دار شدم ، نه از ایران رفتم و نه هرگز یک ثانیه ممنوع الکار نشدم .

صبا کمالی

صبا کمالی در جشنواره فیلم فجر 36

صبا کمالی در بخشی از این گفتگو به همکاری با پرویز شیخ طادی اشاره کرد و گفت :پرویز شیخ طادی یکی از بهترین های دنیای هنر است و اگر این اتفاق نمی افتاد من واقعا حسرت میخوردم چون برای آن سه سال صبر کردم و درباره تجربه همکاری فوق العاده ای که با علی نصیریان داشت صحبت کرد.

صبا کمالی

جشنواره فیلم فجر 36 با حضور صبا کمالی

امپراطور جهنم فیلمی به کارگردانی و نویسندگی پرویز شیخ طادی و تهیه کنندگی محمد خزاعی ساخته سال 1395 است.این فیلم در سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر رونمایی شد.

فیلم امپراتور جهنم به نقد جنایات خاندان آل سعود و گسترش گروه داعش در منطقه، اروپا و آمریکا می پردازد.

علاوه بر علی نصیریان ، فرخ نعمتی ، علیرام نورایی ، عنایت شفیعی، کوروش زارعی و تعدادی از بازیگران لبنانی در امپراتور جهنم به ایفای نقش پرداخته اند.

 

ازدواج، طلاق و بچه دار شدن صبا کمالی واقعیت دارد؟

3.727
این مطلب مفید بود ؟207
برگرفته از عصر ایران / م.ف
وبگردی