صید ماهی غول پیکر
مرد جوان آمریکایی زمانیکه همراه با دوستانش با قایق تفریحی برای صید ماهی به خارج از فلوریدا رفته بودند، ناگهان با ماهی غول پیکر و عجیبی روبرو شدند.

 صید ماهی غولپیکری که دردسرساز شد

ماهیگیری همواره یکی از سخت ترین شغل های موجود در کره زمین می باشد که فرد صیاد برای صید ماهی باید در فصل های مختلف به میزان زیادی از ساحل دور شود تا بتواند شغل خود را انجام دهد. با این وجود ماهیگیری یا به عبارتی ماهی ها یکی از بخش های عمده در بازارهای جهانی می باشند و طرفداران زیادی دارند.

اما گاها برخی افراد نیز برای سرگرمی و خوش گذرانی در طی چند سفر کوتاه به دریا می روند تا به صید ماهی بپردازند و اوقات خوب و سرگرم کننده ای برای خود به ارمغان بیاورند که باید آنها نکات کامل صیادی را بیاموزند و در غیر این صورت ممکن است به خودشان آسیب برسانند. 

ماهی غول پیکر

لحظه صید کردن ماهی توسط مرد جوان در خارج از فلوریدا

برای مثال روز گذشته ویدیویی عجیب از صید تفریحی ماهی یک شخص در صفحات مجازی منتشر شد و با بازدید فراوان روبرو گشت که به تبع کاربران زیادی از خود واکنش نشان دادند. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

مردی از داکوتای جنوبی واقع در ایالات متحده آمریکا زمانیکه به بیرون از فلوریدا برای تفریح و گشت و گذار سفر کرد، اتفاق عجیبی را تجربه کرد که ویدیو آن را در صفحه مجازی اش به اشتراک گذاشت.

عدم تعادل ماهیگیر

لحظه عدم تعادل مرد جوان در مقابل ماهی قدرتمند

وی زمانیکه در حال ماهیگیری بود، ناگهان موفق به دام انداختن ماهی غولپیکری شد که ماهی به قدری قدرتمند بود که نیزه را کاملا خم کرده بود که به مرد جوان غلبه کرد و او را از قایق به دریا پرتاب نمود.

پس از افتادن مرد جوان به داخل آب، فورا به کمک دوستش بالا می آید و از صید خود دست بر نمیدارد و مجددا تمام تلاش اش را بکار می گیرد تا ماهی را به سمت بالا بکشد. پس از مدتی کوتاه و تلاش بسیار وی،موفق به بالا کشیدن ماهی می شوند که دیدن آن بسیار شوکه کننده بود و احساس نمی کردند صید آنها یک ماهی غولپیکر خواهد بود!!.

با این وجود صیاد جوان و دوستانش پس از مشاهده کردن ماهی غول پیکر، تصمیم گرفتند تا آنرا رها کنند.

ماهی غولپیکر

لحظه افتادن مرد جوان آمریکایی به داخل آب

همچنین کسانی که این ویدیو را در صفحات مجازی مشاهده نمودند، به شدت شوکه و شگفت زده شدند و واکنش های متفاوتی از خود نشان دادند.

ویدیو صید ماهی غولپیکری که دردسرساز شد ؛

صید ماهی غول پیکر بلای جان مرد جوان شد + فیلم

410
این مطلب مفید بود ؟82
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب : فیلم جالب
وبگردی