ضایع شدن

ضایع شدن عجیب شکارچیان ببر فراری !

کد مطلب : 64249زمان مطالعه : 1 دقیقه
گروهی چند نفره از نیروهای ماهر برای شکار ببر بزرگی که وسط مزرعه آسوده نشسته بود عازم شدند اما در نهایت بعد از 45 دقیقه خبر از ضایع شدن خود دادند.

ضایع شدن عجیب شکارچیان ببر در اسکاتلند

با دیده شدن یک قلاده ببر در مزرعه ای پلیس وارد عمل شد و طبق اطلاعاتی که در این زمینه داشت مدتی را برای آماده سازی و فراهم کردن شرایط لازم به منظور گرفتن حیوان درنده صرف کردند اما کارشان بی فایده بود چرا که آنها اشتباهی بزرگ و البته خنده دار مرتکب شده بودند.

مرد کشاورز به نام "بروس گراب" با دیدن ببر بزرگی در مزرعه اش فورا نیروهای پلیس را باخبر کرد تا برای شکار حیوان وحشی اقدامات لازم را انجام دهند ، به گفته ی مرد کشاورز نیروهای پلیس به سرعت خود را به محل رساندند و وادر عمل شدند ، تمام نیروهای اعزام شده پلیس در حال تلاش بودند و به دلیل حساسیت ماجرا سعی داشتند هیچ نکته ای برای انجام اقدامات لازم نادیده گرفته نشود .

آنها حتی با نزدیک ترین پارک حیات وحش هم تماس گرفتند تا مطلع شوند که ببری از آنجا گریخته است یا خیر .

به گزارش نیویورک پست این عملیات 45 دقیقه طول کشید تا در نهایت نیروهای پلیس بتوانند خود را به ببر بزرگی که وسط مزرعه نشسته بود نزدیک کنند اما با نزدیک شدن به حیوان متوجه مسئله ای عجیب شدند و دریافتند که تمام این مدت آنها درگیر شکار یک ببر عروسکی شده بودند و در حقیقت هیچ حیوان خطرناکی در آنجا وجود نداشت.

ضایع شدن

ضایع شدن هنگام شکار ببری که در حقیقت یک عروسک بود 

ضایع شدن عجیب شکارچیان ببر فراری !

57
این مطلب مفید بود ؟70
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی