تولد
ضخیم شدن مو
کم پشتی و کم حجمی موهای سر با نازک شدن تارها آغاز می شود .برای درمان ابتدا باید به فکر راه چاره ای برای ضخیم شدن موها باشیم .

معجونی برای ضخیم شدن و تقویت موهای ضعیف و نازک:

یکی از علل اصلی ریزش و کم پشتی موهای سرتان نازک بودن آنهاست .نازک بودنی که به دلیل رنگ کردن مداوم مو با رنگهای شیمایی ، شستشوی غلط موها و یا نداشتن رژیم غذایی مناسب ایجاد می شود. 

داشتن موهای نازک و کم پشت می توانند اعتماد به نفس انسان را کاهش دهد زمانی که موهای شما ضخامت و حجم کافی را ندارد نمی توانید آنها را به هر مدلی که دوست دارید آرایش کنید.

داشتن موهای سالم و پرپشت و البته محکم علاوه بر زیبایی تاثیرات دیگری نیز دارد فصل اهمیت درمان و مراقبت هایی که موهای ضعیف شما نیاز دارد را نمی توان نادیده گرفت

با ما همراه شوید تا درمانی طبیعی و ارزان قیمت برای تقویت موهای نازک و ضعیف به شما معرفی کنیم.

ساخت نوشیدنی خانگی و طبیعی برای ضخیم شدن موهای سر

ضخیم شدن مو

برای تهیه این معجون شما نیاز به :

1/2فنجان آب کیوی

1/2 فنجان آب سیب زمینی 

دارید.

برای اماده شدن معجون ضد ریزش و ضخیم کننده تارهای نازک موی سر باید مواد اولیه را خوب با هم ترکیب کنید تا یک نوشیدنی یکدست آماده شود.

نوشیدنی تقویت کننده موهای نازک را به مدت 3 ماه یک فنجان صبح و یک فنجان شب بنوشید. این ترکیب جادویی تا حد قابل توجهی از ریزش مو جلوگیری کرده و باعث ضخیم شدن تارهای مو می شود. 

ضخیم شدن مو , نوشیدنی گیاهی برای پرپشتی موهای ضعیف

3.683
این مطلب مفید بود ؟5924
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن
وبگردی