طراحی ناخن ساده
سلکشن طراحی ناخن های 2018 در طرح های ساده اما فوق العاده شیک مخصوص مهمانی را در ادامه مشاهده کنید.

طراحی ناخن 97 زیبایی در عین سادگی

همیشه سادگی بهترین و بدون ریسک ترین انتخاب است و این قانون در مورد آرایش ناخن هم صادق است و مدل ساده ناخن چیزی است که در این دنیای پر از شلوغی و جنون تنوع، زیبا به نظر می رسد و مایه آرامش است. پس در دوره ای که مدل های عجیب و غریب و شلوغ آرایش ناخن مد شده است شما می توانید با انتخاب مدل ساده ناخن هم در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید و هم کلاسیک و سطح بالا باقی بمانید.

مدل های مدرن آرایش ناخن را به سادگی با چند برچسب و یکی دو رنگ لاک می توان انجام داد بدون این که نیازی به رفتن به سالن زیبایی و هزینه های گزاف باشد.

طراحی ناخن ساده

طراحی ناخن ساده دخترانه

طراحی ناخن ساده

طراحی ناخن ساده با لاک آبی

طراحی ناخن فانتزی

طراحی ناخن فانتزی خوشگل

طراحی ناخن 2018

طراحی ناخن 2018 شیک

طراحی ناخن

طراحی و دیزاین ساده ناخن

طراحی ناخن 97

طراحی ناخن 97 گلدار

طراحی ناخن

طراحی ناخن مجلسی با نگین 

برای اجرای این مدل های ساده آرایش ناخن در منزل شما چند وسیله مهم نیاز دارید که اولین و اساسی ترین آن لاک ناخن است، رنگ لاک و تعداد آن بسته به مدلی که انتخاب کرده اید متفاوت است اما همیشه می توانید بر اساس سلیقه خود آن را تغییر دهید. موارد دیگر بیس کوت و تاپ کوت هستند که برای دوام و زیبایی بیشتر لاک ناخن و آسیب کمتر به ناخن ها لازم است آن ها را تهیه کنید. شابلون های طراحی ناخن معمولا برای طرح های پیچیده و حرفه ای به کار می روند و برای مدل ساده ناخن معمولا به آن ها نیازی ندارید و با برش دادن برچسب های ساده می توانید طرح های این مدل ها را پیاده کنید.

مدل طراحی ناخن ساده ولی باکلاس + تصاویر

3.638
این مطلب مفید بود ؟2711
برگرفته از روزنه آنلاین / مجله قرمز -/ح
وبگردی