طراحی ناخن ستاره
طراحی ناخن های رویایی با تزیین ماه و ستاره ایده جدیدی برای خوشگل سازی ناخن ها است که نسبت به طرح های دیگر خاص تر است.

طراحی ناخن ماه و ستاره ای

طراحی ناخن برای همه خانم ها در سراسر دنیا مهم است و برای زیباتر شدن دست ها لازم است که ناخن ها را طراحی و دیزاین کنیم. طراحی ناخن های ساده برای خانم ها در سنین مختلف مناسب هستند, یکی از طراحی ناخن های ساده ای که فوق العاده شیک است طراحی ناخن به شکل ماه و ستاره است که به دست ها نمای خاصی میبخشد.

برای طراحی و دیزاین ناخن ها هزاران مدل مختلف وجود دارد که بستگی به سلیقه دارد اما سعی کنید همیشه طرح های ساده تر را انتخاب کنید زیرا امروزه در دنیای مد سادگی طرفداران بیشتری دارد.

طراحی ناخن ستاره

طراحی ناخن ستاره ای و زیبا

دیزاین ناخن با الهام از طرح ماه و ستاره فوق العاده ساده است و به راحتی در خانه میتوانید خودتان انجام دهید. ابتدا ناخن هایتان را لاک بزنید, انتخاب با خودتان است میتوانید از چند رنگ لاک استفاده کنید یا فقط از یک لاک برای تمام ناخن ها استفاده کنید این دیگر بستگی به سلیقه شما دارد. فقط در انتخاب رنگ لاک دقت کنید و حواستان باشد که چه رنگ هایی را میخواهید با هم ترکیب کنید زیرا باید رنگ ها با هم هماهنگی داشته باشند.

برای اینکه کارتان راحت تر شود میتوانید از برچسب های کوچکی که به شکل ماه و ستاره هستند استفاده کنید و به سادگی آن ها را روی ناخن هایتان بچسبانید. در ادامه نمونه هایی از طراحی ناخن های ماه و ستاره ای برایتان جمع آوری کرده ایم که با ایده گرفتن از آن ها میتوانید زیباترین ناخن ها را داشته باشید.

طراحی ناخن ستاره

طراحی ناخن دخترانه و ساده

طراحی ناخن

طراحی ناخن ماه و ستاره ای

طراحی ناخن

دیزاین ناخن شکل ماه و ستاره

دیزاین ناخن ستاره

دیزاین ناخن ماه و ستاره ای

طراحی ناخن 2018

طراحی ناخن 2018 مجلسی

طراحی ناخن

طراحی ناخن ساده و شیک

طراحی ناخن

طراحی ناخن ستاره ای زنانه

طراحی ناخن

طراحی ناخن با لاک اکلیلی

مدل های جدید و شیک طراحی ناخن ماه و ستاره 2018

430
این مطلب مفید بود ؟246
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی