طرح ترافیک خبرنگاری

آغاز ثبت نام خبرنگاران برای دریافت آرم طرح ترافیک

تاریخ انتشار : 29 بهمن 1398کد مطلب : 2096زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیکی سازمان حمل ونقل و ترافیک از آغاز ثبت نام خبرنگاران برای دریافت آرم طرح ترافیک سال ٩٩ از روز شنبه ٣ اسفند ماه خبر داد.

طرح ترافیک برای خبرنگاران

اقتصادآنلاین:«عمارسعیدیان فر» با اشاره به آغاز ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران گفت:روز شنبه «سوم اسفند» ماه ثبت نام خبرنگاران در سامانه « تهران من» آغاز خواهد شد. 

مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیکی با بیان اینکه امسال نیز ضوابط سال گذشته در مورد خبرنگاران برقرار است تصریح کرد:عمده خبرنگاران، سال گذشته در این سامانه ثبت نام کردند اما با این حال می بایست مدارک خود اعم از معرفی نامه و گواهی اشتغال به کار ، بیمه خبرنگاری و یا 10 اثر خود را در قسمت «خدمات طرح ترافیک» که زیرمجموعه آن «خدمات خاص خبرنگاران و عکاسان» است، بارگذاری کنند. 

خبرنگاران متقاضی دریافت کارت بلیط مترو هم ثبت نام کنند 

سعیدیان فر در ادامه با بیان اینکه خبرنگاران تا پایان اسفند ماه مهلت دارند، از طریق سامانه ی تهران من نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک خود جهت دریافت طرح ترافیک ٩٩ اقدام کنند تصریح کرد:خبرنگاران متقاضی دریافت کارت بلیط مترو نیز باید در مهلت زمان اعلام شده ( سوم لغایت پایان اسفند ماه) در سامانه « تهران من» ثبت نام کنند. 

وی خاطرنشان کرد:تا زمانی که سهمیه های سال جدید خبرنگاری تخصیص پیدا نکرده، سهمیه های سال قبل آنها معتبر خواهد بود. 

مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیکی سازمان حمل ونقل و ترافیک اظهار داشت:سه درصد کل سهمیه های مجاز به ورود محدوده طرح ترافیک مربوط به افراد خاص است که دو سوم آن به خبرنگاران اختصاص خواهد یافت .

انتهای پیام/م

آغاز ثبت نام خبرنگاران برای دریافت آرم طرح ترافیک

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
وبگردی