طرح ملی مسکن

زمان ثبت نام دور دوم طرح اقدام ملی مسکن اعلام شد

تاریخ انتشار : 6 بهمن 1398کد مطلب : 9415زمان مطالعه : 2 دقیقه
محمودزاده گفت: پالایش شرایط متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن تا نیمه دوم بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

مرحله دوم ثبت نام طرح ملی مسکن

باشگاه خبرنگاران:محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی در گفت وگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه ارزیابی و پالایش های انجام شده از ثبت نام کنندگان طرح اقدام ملی مسکن هنوز به اتمام نرسیده است، گفت:امیدواریم پالایش متقاضیان تا نیمه دوم بهمن ماه به اتمام برسد. پس از آن متقاضیان می توانند مراحل بعدی را برای انجام ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن انجام دهند. 

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه تمامی مدیران کل راه و شهرسازی استان ها در تلاش هستند تا ظرفیت را برای متقاضیان جدید در شهرهای مختلف به ویژه کلانشهرها افزایش دهند، گفت:تا قبل از اتمام سال و هم زمان با ایجاد ظرفیت های جدید ثبت نام دور دوم طرح اقدام ملی مسکن انجام می شود و ما سعی می کنیم با افزایش ظرفیت ها بتوانیم متقاضیان بیشتری را در این شهرها ثبت نام کنیم. 

محمودزاده تأکید کرد:با توجه به آنکه حجم پالایش ها در این مناطق افزایش یافته، نمی توانیم آمارهای جدیدی از حذف شدگان طرح اقدام ملی مسکن اعلام کنیم اما میزان حذف شدگان بسیار بیشتر از آخرین آماری است که اعلام شده است. 

افزایش ظرفیت های جدید در شهرهای مختلف کشور برای طرح اقدام ملی مسکن

او تأکید کرد:برنامه ریزی ها به صورت شبانه روزی برای آنالیز شرایط متقاضیان انجام می شود و ما امیدواریم بتوانیم با بررسی دقیق شرایط بهتری را برای متقاضیان جدید اعلام کنیم. 

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی یادآور شد:در شهرهای جدید تهران از جمله پردیس و پرند ظرفیت سازی های جدیدی در حال انجام است که در دور دوم متقاضیان بتوانند به محض اعلام زمان دقیق ثبت نام را انجام دهند. 

گفتنی است، ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن از آبان ماه آغاز شده است و با توجه به ساخت 400 هزار واحد مسکونی در مناطق مختلف کشور از جمله شهر های جدید بسیاری از متقاضیان ثبت نام های خود را انجام داده اند. 

مهم ترین شرایطی که در طرح اقدام ملی مسکن اعلام کرده اند، عبارت است از متأهل بودن، نداشتن هیچگونه زمین و یا ملکی از ابتدای انقلاب، دریافت نکردن هیچگونه تسهیلات مسکنی و حداقل پنج سال سکونت در شهر مورد تقاضا که بسیاری از متقاضیان در دور اول ثبت نام به دلیل نداشتن شرایط لازم حذف شده اند.

انتهای پیام/م

زمان ثبت نام دور دوم طرح اقدام ملی مسکن اعلام شد

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
برچسب :
وبگردی