طلاق هومن سیدی و آزاده صمدی
هومن سیدی بازیگر و کارگردان سینمای ایرانی با نوشتن یادداشتی پیرامون طلاق خود و آزاده صمدی نسبت به سوال های هواداران از زندگی خصوصی اش در صفحه اینستاگرامش واکنش نشان داد.

هومن سیدی بازیگر سینما و تئاتر و تلویزیون که اخیرا فیلم سینمایی جدید خود را کارگردانی کرده است در رابطه با زندگی خصوصی خود و آزاده صمدی در اینستاگرامش نوشت:

دوستان عزیزم
گاهی به دلیل علاقه و لطف شما شاهد این هستم که جزئیاتی از زندگی خصوصی ام تبدیل به موضوع ذهنی عده ای از دوستان شده.
بی شک زندگی من هم مثل هر کدوم از شما ها تشکیل شده از دوایر شخصی و خصوصی که ترجیح می دم در حجاب عرف های رایج فرهنگی باقی بمونه اما از اونجایی که احترام زیادی براتون قائلم و پیگیری های شما رو توجه دوستانه تحلیل و تعریف می کنم، باید به اطلاعتون برسونم که زندگی مشترک ام با سرکار خانم آزاده صمدی نزدیک که یک سال است که به اتمام رسیده.
امیدوارم با این توضیح که با بهترین نیت های قلبی برای شما عزیزان همراه بوده و هدف از اون پاسخ به شبهات ذهنی بعضی از دوستان است، باب گفتگو، اظهار نظر، اعلام تاسف، گمانه زنی و باقی واکنش ها بکلی بسته و موضوع به کلی مختومه گردد. برای همه شما آرزوی حرکت در مسیر خوشبختی رو دارم.
ارادتمند هومن سیدی

 
هومن سیدی و آزاده صمدی
 
خیلی از مخاطبان تلویزیون آزاده صمدی و هومن سیدی را با سریال پرطرفدار راه بی پایان شناختند. جدای از داستان سریال و ویژگی هایی که نقش این دو داشت خبر ازدواج آنها نیز دلیل دیگری برای این مطرح شدن بود. صمدی و سیدی در این سالها همکاری های مشترک زیادی با هم داشتند. آزاده در سال 91 در فیلم همسرش "آفریقا" بازی کرد و با اینکه این فیلم اولین تجربه رسمی سیدی در زمینه کارگردانی بود خیلی مورد توجه قرار گرفت.
 
هومن سیدی و آزاده صمدی
 
هومن سیدی متولد 1359 در رشت  است. وی پس از پایان دوره متوسطه و دریافت دیپلم گرافیک کار خود را با حضور در کلاس های انجمن سینمای جوان رشت و ساخت چند فیلم کوتاه آغاز کرد. سپس به تهران آمد و در کلاس های بازیگری کارنامه (با مدیریت پرویز پرستویی) شرکت کرد.
آزاده صمدی متولد 17 دی 1357 در لاهیجان بوده و پس از گذراندن دوره کارشناسی تئاتر در دانشگاه سوره، دوره کلاس های بازیگری کارنامه (با مدیریت پرویز پرستویی) گذرانده است.

تایید طلاق هومن سیدی و آزاده صمدی در اینستاگرام هومن + تصاویر

4.1992
این مطلب مفید بود ؟822170
برگرفته از کافه سینما -/ف
10 نظر به ثبت رسیده است
fatima1396-03-24
واقعا برام موضوعه جالبی بود هومن جان سیدی خیلی بازیگره خوبی هسن با بازی کردن در سریال عاشقانه خودشو خیلی خوب نشون داده .و واقعا از قضیه جدایی همون جان با آزاده خانوم سیدی متاسفم
2410
Fatemeh1396-04-19
هومن سیدی تو عاشقانه بهترین بازی رو کرد تووووووووپ عاشق شخصیت پیمانم حرف نداره
252
سامیه 1396-03-27
این دو نفر خیلی با هم خوب بودن , خیلی هم به همدیگه میومدن , حیف شد که جدا شدن .
186
ﺭﻭﻧﺎﻙ 1396-05-12
ﻋﺎﻟﻰ ﺑﺎﺯﻯ ﻛﺮﺩﻯ ﺩﺭ ﻓﻴﻠﻢ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
37
رزا 1397-01-07
بیایید قضاوتهای نا عادلانه نکنیم و خودخواهی هاییمان را کنار بزاریم به هر علتی نتونستند باهم زندگی کنن مثل بسیاری از ما پس خواهشا دنبال چرا نگردید و براشون ارزوی زندگی بهتر همراه با خوشبختی کنیم
42
هزارچهره1396-05-02
ینی عاشق این پسرم دیگه با شخصیت پیمان حال میکنم فقط به عشق این فیلمو نگاه میکنم
63
saba1396-05-22
اخییییی.حیف که جداشدن چقدم به هم میومدن.واسه من که هم سیدی رو و هم صمدی رو خیلی دوست دارم هومن سیدی تو عاشقانه و درمدت معلوم کولاک کرد و آزاده صمدی که کولاکاش بی شماره خصوصا پشت بام تهران.جفتشونم خوشگلن...
43
احمدرضا1396-06-09
به نظرم به هم نمیومدن و بهترین بازی ازاده صمدی تو فیلم پنجاه کیلو البالو بود
45
amin1396-06-07
یعنی من عاشق این هومنم بازیاش عالی علل خصوص سریال عاشقانه ...
52
رامین1396-06-13
به نظر من بهترین شخصیت رو بازی کرد تو عاشقانه اصن پیمان یه چیز دیگس
60
وبگردی