نمناک اخبارجامعه طلاق بخاطر کتک زدن نامزد سابق همسر!
طلاق ، طلاق دادن
درگیری و کتک کاری شدید یک مرد با نامزد سابق همسرش در رستوران موجب شد تصمیم به جدایی از هم بگیرند.
تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1396

طلاق زوجی بخاطر کتک کاری با همسر سابق زن

وحیده و خسرو زمانی که در رستوران مشغول خوردن شام بودند، پس از یک درگیری، تصمیم گرفتند برای همیشه به زندگی مشترک خودشان پایان دهند. آنها که تنها 11 ماه بود با یکدیگر ازدواج کرده بودند، درست وقتی که در رستوران با نامزد سابق وحیده روبه رو شدند، زندگیشان به بن بست رسید. 

خسرو که با نامزد سابق همسرش درگیر شد، نمی دانست که همسرش او را برای همیشه ترک خواهد کرد. این مرد زمانی که مقابل قاضی دادگاه خانواده قرار گرفت در این باره گفت:11 ماه پیش با وحیده ازدواج کردم. او پیش از من با پسری نامزد بود و نامزدیشان بهم خورده بود.

وحیده گفت که با نامزدش تفاهم نداشتند و ارتباطشان قطع شده است. من هم به این موضوع اهمیتی ندادم و با وحیده ازدواج کردم. ما زندگی خیلی خوبی داشتیم و عاشقانه در کنار هم، همه سختی ها را پشت سر گذاشتیم، اما درست در عرض یک شب همه چیز بهم ریخت و زندگی مان نابود شد. ماجرا از این قرار بود که من و وحیده یک شب برای شام به یک رستوران رفتیم. در آنجا ناگهان با نامزد سابق وحیده مواجه شدیم. نامزد سابق وحیده مرتب به ما نگاه می کرد و چشم از وحیده بر نمی داشت تا جایی که من عصبانی شدم و به او تذکر دادم، اما همین تذکر کوچک به یک درگیری بزرگ ختم شد. پسر جوان به من حمله کرد و من هم برای دفاع از خودم، او را کتک زدم. رستوران بهم ریخت و پای پلیس Police به این ماجرا کشیده شد. من دو روز بازداشت بودم و در نهایت آزاد شدم، اما باید دیه و خسارت پرداخت می کردم. در این میان وحیده هم دیگر حاضر نشد مرا ببیند. او جنجال راه انداخت و مرا مقصر این درگیری دانست. هر چه سعی کردم با وحیده صحبت کنم، بی فایده بود و مرتب به من بد و بیراه و ناسزا می گفت. او به دلیل این که نامزد سابقش را کتک زدم، مرا کنار گذاشت. حالا که این مساله تا این اندازه برایش مهم است، من هم دیگر نمی خواهم در کنارش زندگی کنم. من و وحیده با هم تصمیم گرفتیم از هم جدا شویم.

در ادامه همسر این مرد به قاضی گفت:آقای قاضی شوهر من یکشبه همه چیز را بهم ریخت. او بی دلیل وقتی که داشتیم شام می خوردیم، دعوا راه انداخت و کل رستوران را بهم ریخت. لحظه ای که در آن رستوران نامزد سابقم را دیدیم، به خسرو التماس کردم که بی تفاوت باشد. ولی او با رفتارش مرا شوکه کرد. اصلا فکرش را هم نمی کردم که خسرو تا این حد اهل درگیری و دعوا باشد. او مثل دیوانه ها به نامزد سابقم حمله کرد و کلی به رستوران خسارت زد. از ترس و خجالت حتی نمی توانستم حرفی بزنم. بعد از آن روز وقتی خسرو را دستگیر کردند، هر چه با خودم کلنجار رفتم، دیدم نمی توانم در کنار چنین مردی زندگی کنم. برای همین تصمیم به جدایی گرفتم. اتفاقا خسرو هم از این پیشنهاد استقبال کرد و مخالفتی با جدایی نداشت.

در پایان این جلسه قاضی دلیل این زوج برای جدایی را کافی ندانست و آنها را به یک مرکز مشاوره فرستاد.

طلاق بخاطر کتک زدن نامزد سابق همسر!

برگرفته از رکنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف