طلاق 15 دقیقه بعد از ازدواج
سریعترین طلاق دنیا شاید به نام این مرد ثبت شده باشد که کمتر از 15 دقیقه پس از ازدواج همسرش را طلاق داد. اما جالب تر از آن علت این طلاق سریع می باشد.

مردی 15 دقیقه پس از ازدواج همسرش را طلاق داد

کوتاه ترین ازدواجی که با خاطر دارید چند سال یا چند ماه شاید هم چند هفته دوام داشت ؟ هرچقدر هم پاسخ شما شوکه کننده باشد ماجرای این بخش از سرگرمی نمناک شوکه کننده تر است چرا که زوج مورد نظر ما در عرض 1 ربع بعد از ازدواج از هم جدا شدند.
پس از آنکه داماد تصمیم گرفت تا عروس خود را در کمتر از 15 دقیقه پس از ازدواج با وی طلاق دهد ، ازدواجان ، عنوان کوتاه ترین ازدواج تاریخ را گرفت.
 
شاید باخودتان فکر کنید که چه چیز در دنیا باعث میشود که یک مرد همسر خود را سریع طلاق دهد؟ در این مورد جواب پول است. و بطور خاص تر جهیزیه ای که داماد قبول کرده بود به پدر عروس بپردازد.
در تعهدی که بین پدرعروس و تازه داماد صورت گرفت، تازه داماد ، پرداخت مبلغ 100،000درهم (27،224 دلار) به پدرعروس، امضا کرد و پول را باید در دو بخش به پدر عروس میداد ؛ 50،000درهم در محضر، و 50،000 درهم دیگر پس از خروج از محضر، داماد مبلغ اولیه را طبق توافق پرداخت کرد و اما به محض خروج از ساختمان محضر، پدرعروس درباره نیم دیگر خواست ، تازه داماد از پدر زنش خواست 5 دقیقه منتظر بماند، او اطمینان داد که پول در ماشین است و جای نگرانی نیست.
 
شرایط پس از ازدواج

طلاق 15 دقیقه پس از ازدواج

اما، پدر عروس اصرار داشت که یکی از اقوام یا دوستانش برای این کار بروند که او بتواند خیلی سریع به پول خود برسد. این بحث درست در مقابل چشمان خانواده و دوستان تازه داماد رخ داد و موجب تحقیر و توهین داماد شد. او به محضر بازگشت و همسرش را پس از گذشت کمتر از15 دقیقه از ازدواج طلاق داد.
وکیل پرونده به گلف نیوز گفت:" داماد توسط پدر زنش تحقیر شد ، او به پدرعروس گفت که دختر آن مرد را به عنوان همسر قبول نمیکند ودر کمتر از 15 دقیقه پس از امضای ازدواج ، از او جدا شد."

طلاق عجیب زوج جوان 15 دقیقه بعد از ازدواج

3.764
این مطلب مفید بود ؟4717
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی