طول عمر بالا
آقای li پیرمردی چینی بود که طول عمر بالای او زبان زد بود زیرا او 256 سال عمر کرده بود و این بسیار تعجب برانگیز بوده است.

طول عمر بالای پیرمرد چینی

براساس تحقیقات محققان آقای li ching yuen در اواخر سال های 1667 به دنیا آمده و تا سال 1928 زندگی کرده است.این بازه زمانی برابر 256 سال بوده و طول عمر بالای او باعث تعحب و حیرت کارشناسان شده است، همچنین آقای li در طول عمر خود 23 بار ازدواج کرده و حدود 92 فرزند و نوه داشته است.

او در طول عمر خود گیاه شناس بوده و از انواع میوه و سبزیجات کوهی از جمله انواع توت، چای سبز و ریشه جنسینگ تغذیه کرده است.
 
او حتی در 70 سالگی به عنوان استاد هنرهای رزمی به ارتش چین پیوسته و خدمت کرده است.
 
علت مرگ او کهولت سن عنوان شده است، در واپسین روزهای عمر از او درباره راز طول عمر بلند و طولانیش سوال پرسیدند، آقای li علت طول عمر بلند خود را در چند نکته می داند:
 
 
طول عمر بالا

عمر بالای پیرمرد چینی

 

راز طول عمر پیرمرد چینی:

آرامش و راحتی، خوشحالی و خودداری از استرس و فشار، انجام تکنیک های تنفس برای تمرکز و کاهش فشارهای عصبی، نشستن به طور درست و صحیح گام برداشتن تا کمترین فشار به ستون ققرات وارد بیاید، خوردن مواد غذایی سالم و پیاده روی زیر نور خورشید که تمامی این موارد باعث طول عمر بالای او شده است.

اکنون در دنیا با وجود افزایش مراقبت های پزشکی افراد به دلیل کم تحرکی، خوردن غذاهای پرچرب و شیرین، استفاده از مواد غذایی تراریخته، تنفس در هوای آلوده، کمبود دریافت ویتامین D از نور خورشید و نیز استرس، هیجان و عصبانیت به شدت در معرض خطر ابتلا به بیماری های گوناگون قرار دارند.

کارشناسان به افراد توصیه می کنند برای بدست آوردن طول عمر بالا خوراکی های سالم شامل میوه و سبزیجات تازه مصرف کنند، از عصبانیت خودداری کرده، ورزش کنند و دوستان زیاد داشته باشند.

راز طول عمر بالای پیرمرد 256 ساله چینی چیست! + عکس

4.824
این مطلب مفید بود ؟231
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان/ی
برچسب : راز طول عمر
وبگردی