کی روش
کارلوس کی روش سرمربی پرتقالی تیم فوتبال کشورمان به همراه چند تن از اعضای دیگر کادر فنی تیم ملی در یک مراسم عروسی شرکت کرد.

کارلوس کی روش در مراسم عروسی

کارلوس کی روش مربی محبوب تیم ملی فوتبال شب گذشته با تیپی متفاوت در مراسم عروسی برادر مهدی خراطی ، مدیر اجرایی تیم ملی شرکت کرد.

آرین قاسمی، مترجم کی روش، میکو مربی بدنساز تیم ملی و مهرداد خانبان آنالیزور تیم ملی هم در این مراسم حضور داشتند.

کی روش در مراسم عروسی

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که در سال 94 استعفای خود را به تاریخ 11 اردیبهشت 1395 به رئیس فدراسیون فوتبال تقدیم کرد، پس از پایان بازی تیم های ملی ایران و عمان به طرف هواداران رفت و حرکاتی انجام داد که همه را مشکوک کرد. کروش در حالی که دور زمین چمن می چرخید ، برای هواداران دست تکان می داد که این موضوع باعث شد عده ای از حاضران در ورزشگاه این طور تصور کنند که او در حال خداحافظی از هواداران فوتبال است.
او دقایقی بعد به کنفرانس خبری رفت و مقابل خبرنگاران نشست. باز هم حرف هایی زد که مشکوک بود. کی روش گفت:«از افرادی که برای ایجاد تفرقه و شک و شبهه هر کاری انجام دادند و به من دزد و لمپن گفتند قدردانی می کنم. به تمام کسانی که تلاش کردند روحیه تیمی را از بین ببرند. این افراد داخل و خارج فدراسیون هستند. تنها دستاورد آن ها ایجاد عدم تعادل در تیم ملی بوده. قول های واهی داده و هیچ کاری برای تیم ملی نکرده اند. کادوی خاص خودم را تقدیم این افراد می کنم. این برد تقدیم به آن ها که گفتند هیچ دستاوردی برای تیم ملی نداشته ام. امروز راحت می توانید رزومه من را قورت بدهید. امروز خیابان باز است که هر تصمیمی برای تیم ملی بگیرند.»

 

ظاهر خوش تیپ کی روش در مراسم عروسی + عکس

3.918
این مطلب مفید بود ؟144
برگرفته از جام نیوز-/ف
وبگردی