نمناک اخبارحوادث حادثه دلخراش برای شعبده باز ایرانی در ترکیه! + عکس و جزئیات
عارف غفوری شعبده باز ، حادثه برای عارف غفوری
عارف غفوری شعبده باز ایرانی که در کشور ترکیه در حال برگزاری نمایش بود، ناگهان مورد حمله وحشتناک مار کبری قرار گرفت و مصدوم شد.
تاریخ انتشار : 26 تیر 1397

حادثه برای عارف غفوری شعبده باز ایرانی ساکن ترکیه

ظهر روز گذشته در هتل محل نمایش شعبده بازی عارف غفوری شعبده باز ایرانی ساکن ترکیه در آنتالیا اتفاق افتاده است. مار کبری حین نمایش دست او را نیش زده است و غفوری بلافاصله به کمک همکارانش دست خود را از قسمت مچ با یک دستمال بسته تا از انتقال زهر به سراسر بدن خود مانع شود ؛ جزئیات بیشتر این خبر را در ادامه این بخش از نمناک خواهید خواند.

عارف غفوری شعبده باز

مار کبری عارف غفوری را نیش زد

حمله مار کبری به عارف غفوری

براساس گزارشات منتشر شده در خبرگزاری های ترکیه عارف غفوری، شعبده بازی ایرانی ساکن ترکیه، هنگام اجرای نمایش در آنتالیا هدف حمله مار کبرای خود قرار گرفت. عارف در یکی از نمایش هایش در آنتالیا هدف حمله مار کبری قرار گرفت و در وضعیت وخیمی در بیمارستان بستری شده است. او که از اهالی آذربایجان ایران است به دلیل نبود پادزهر مار کبری در ترکیه به کشور دیگری منتقل شد تا درمان سریعا انجام شود.

بیمارستان اعلام کرده است که عارف غفوری توسط یک آمبولانس مخصوص هوایی ، جهت ادامه روند درمان ، به مصر انتقال داده شد. این تصمیم به درخواست خود بیمار و به دلیل وجود پادزهر کبری موجود درمصر صورت گرفت.

شعبده باز ایرانی در ترکیه

وضعیت عارف غفوری در بیمارستان

حادثه برای شعبده باز ایرانی 

وزارت بهداشت در بیانیه ای که درمورد روندی که پس از حادثه مار کبری رخ داد، اعلام کرد عارف غفوری ، شهروند ایرانی ترکیه ، به دلیل شعبده بازی های زنده شناخته می شود. در بیانیه که توسط بیمارستان منتشر شد ، عارف غفوری توسط مار ناجا هاجه لجیئونیس ( کبری مراکشی) در هتل خود و در آنتالیا نیش زده شده. عارف غفوری در بیمارستان آموزشی و تحقیقاتی آنتالیا درحال درمان است.

درمان به شرح زیر صورت گرفت :

بیمارستان بلافاصله اقدام به تزریق پادزهر از طریق واحد های مربوطه کرد به درخواست خود او بیمارستان مطلع شد که پادزهرمورد نیاز برای درمان بیمار در مصر موجود است و بیمار با یک شرکت خصوصی برای انجام مراحل درمانی به خواسته خود به مصر انتقال داده شد.

طبق گزارشات عارف غفوری خود درخواست کرده است که او را برای درمان به مصر منتقل کنند چراکه می داند مصر از معدود کشورهایی است که در آن پادزهر برای نیش مار کبری وجود دارد.

وضعیت بیمار و علائم بدنی او پیش از انتقال بررسی و بی خطر اعلام شد ؛ در هموگلوبین بیمار ، بیموشیمی تثبیت شد. آزمایش کبد و کلیه کارکرد طبیعی را نشان میداد و سایر آزمایش های خون نیز حالت طبیعی را نشان دادند. تورم در خط پیشانی و هیچ مردگی یا عفونتی هم در بدن یافت نشد.

نیش خوردگی عارف غفوری

وضعیت نیش خوردگی عارف غفوری شعبده باز ایرانی در ترکیه

حادثه بسیار دلخراش برای عارف غفوری شعبده باز ایرانی!

منبع : بخش خبری نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 32 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف