برزو ارجمند

عاشقانه برزو ارجمند برای همسرش در سالگرد ازدواجشان

تاریخ انتشار : 12 شهریور 1396کد مطلب : 55869زمان مطالعه : 2 دقیقه
برزو ارجمند بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار متنی عاشقانه به مناسبت سالگرد ازدواجشان به روز کرد.

چهاردهمین سالگرد ازدواج برزو ارجمند

برزو ارجمند بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان 14 سال پیش در دوازدهمین روز از شهریور یکی از بهترین روزهای زندگی را تجربه کرد و زندگی مشترکش را آغاز کرد. امروز 12 شهریور 96 چهارده سال از آغاز زندگی مشترک برزو ارجمند و همسرش پارمیس زند میگذرد و این بازیگر کشورمان با انتشار متنی عاشقانه از همسرش برای سالهای خوب زندگی شان تشکر کرد.

متن و عکس عاشقانه برزو ارجمند برای همسرش

برزو ارجمند

برزو ارجمند و همسرش بعد از 14 سال زندگی مشترک

برزو ارجمند با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

نازنینم ، همسرم ممنونم که هستی . چهارده سال با تو نفس کشیدن بهترین اتفاق زندگی ام بود . دوستت دارم خیلی ، سالگرد ازدواجمون مبارک. فکر کنم این اولین باره تو این چهارده سال که کنار هم نیستیم. برزو - یزد.

 برزو ارجمند

برزو ارجمند و همسرش پارمیس زند

برزو ارجمند در یک گفتگو درباره ماجرای آشنایی و ازدواجشان گفت:«من و پارمیس زند هم دانشکده ای بودیم. گرایش من از سال سوم، نمایش بود و پارمیس طراحی صحنه می خواند. کار صحنه را از همان زمان شروع کردیم.

پارمیس گریم و طراحی صحنه کار می کرد و من هم بازی می کردم. پارمیس از ایران رفته بود. وقتی برای یک سفر کوتاه یک ماهه به ایران برگشت، با دوستان دانشکده جمع شدیم که به دیدنش برویم. وقتی به دیدنش رفتیم، بعد از نیم ساعت خیلی فی البداهه به نظرم رسید که می تواند همسر مناسبی برایم باشد. پرسیدم با من ازدواج می کنی؟ خندید و گفت:شوخی می کنی، بعد کمی فکر کرد و گفت:آره!»

برزو ارجمند

برزو ارجمند و همسرش در کنار پسرشان

 

عاشقانه برزو ارجمند برای همسرش در سالگرد ازدواجشان

515
این مطلب مفید بود ؟150
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب :
وبگردی