نمناک سرگرمیآیا میدانید رمانتیک ترین و عاشقانه ترین شهرهای اروپا + تصاویر
عاشقانه ترین شهرها ، گوشه و کنار دنیا
عاشقانه ترین شهرهای اروپا را که مکان هایی بسیار دنج و رمانتیک هستند در این بخش از دیدنی های سایت نمناک ببینید.

عاشقانه ترین شهرهای اروپا را بشناسید

گذشته از بسیاری شهرها و مناطق توریستی، در گوشه و کنار دنیا شهرهایی زیبا و دیدنی هستند که تا حدودی از دید توریست ها مخفی مانده اند در حالیکه زیبایی آن ها کمتر از دیگر شهرهای توریستی نمی باشد.این شهرها آماده ایجاد تجربه یک تعطیلات به یادماندنی برای بازدیدکنندگان خود می باشند.اگر به دنبال یک تعطیلات لذت بخش و عالی هستید به پیشنهاد ما، امسال به این شهرهای کم جمعیت و دوست داشتنی سفر کنید.

این شهرها همان حس و حال رمانتیک را دارند اما پر جمعیت و شلوغ نیستند.شما میتوانید یک مسافرت کاملا رویایی و خاطره انگیز را در هفت شهر رمانتیک اروپا بگذرانید و سفری بیاد ماندنی را با عزیزانتان در ذهن و خاطرات خود ثبت کنید. در ادامه رمانتیک ترین و عاشقانه ترین شهرهای دنج اروپا و شهرهای رمانتیک اروپا بیشتر آشنا خواهید شد.

عاشقانه ترین شهرهای اروپا

1. بریگن در کشور نروژ

بریگن از نمونه شهرهای دنج اروپا شهر زیبایی که توسط کوه ها احاطه شده، مقصد مناسبی برای سفر است. در پیاده روهای سنگ فرش و خانه های چوبی بریگن قدم بزنید و در کنار آتشی گرم قهوه بنوشید و یا به قطار کابلی فلویبان بروید تا چشم انداز وسیعی به مناظر اطراف داشته باشید. مسیرهای پیاده روی این مکان برای قدم زدن در آرامش،کاملا مناسب هستند. این شهر همچون دروازه ای به آبدره های دیدنی نروژ است. کشتی هایی که به مقصد اوسترفیورد یا موسترامن می روند از بندر بریگن عبور می کنند که درست کنار بازارهای معروف ماهی است. در کنار آبدره ها، کوه ها و آبشارها می توانید سفری رویایی در نمونه شهرهای رمانتیک اروپا همراه تمدد اعصاب در محیطی آرام داشته باشید.

عاشقانه ترین شهرهای اروپا

2. ورونا شهر عشاق در کشور ایتالیا

در مجموعه شهرهای دنج اروپا سفری برای عاشقان رمانهای عاشقانه در شهرهای رمانتیک اروپا ،حتی اگر شکسپیر رومئو و ژولیت را در ورونا به تصویر نکشیده باشد، با این حال این شهر یکی از رمانتیک ترین شهرهای ایتالیا محسوب می شود. شهر ورونا میدان های تاریخی و خیابان های سنگ فرش شده ای دارد و دقیقا مثل یک شهر ایتالیایی ساخته شده است که ترکیبی از شهرهای فلورانس، ونیز و رم می باشد. برای عاشقان ادبیات، بازدید از چیزهای مرتبط با شکسپیر در شهرهای دنج اروپا و از نمونه شهرهای رمانتیک اروپا تجربه بسیار خاصی است. از خانه ژولیت بازدید کنید و رومئو را از بالکن آن خانه صدا کنید. سفر رومانتیکتان را در این شهر بگذرانید و عشقتان را به معشوقه خود ثابت کنید و لحظات سرشار از هوایی که این عشاق اسطوره ای داشتند را برای خود و عشقتان در نمونه شهرهای دنج اروپا ثبت نمایید. عاشقانه ترین شهرهای اروپا

3. لیوبلیانا در کشور اسلوونی

پایتخت زیبای اسلوونی گویی برای عشاق طراحی شده است. از بالای قلعه لیوبلیانا می توانید چشم انداز زیبایی به شهر داشته باشید و در کنار رودخانه رویایی لیوبلیانا قدم بزنید. در کنار رودخانه کافه ها و رستوران های زیبایی هم وجود دارد که برای گرفتن یک جشن کوچک رمانتیک بسیار مناسب هستند.مکانی دنج و آرامبخش، به دور از هیاهوی شلوغی شهرهای معروف که مختص به دوستداران و طرفداران سفری آرام هستند.

عاشقانه ترین شهرهای اروپا

4. آکس ان پروانس در کشور فرانسه

در اصل، کوچه ها و خیابان های سنگ فرش و قرون وسطایی این شهر برای قدم زدن های عاشقانه طراحی شده اند. در هر گوشه از شهر یک جاذبه دیدنی به چشم می خورد. در یک گوشه عمارت قدیمی و در گوشه ای دیگر فواره های آب و کافه های کوچک و بزرگ با میزهایی که در فضای باز چیده شده اند دیده می شوند که از آنجا می توانید بیرون را تماشا کنید. و به تبعیت از عشاق قدیمی،لحظات زیبایی را بگذرانید. نقاش محبوب پل سزان در این شهر زندگی می کرده است. شهر آکس ان پروانس سبک هنری او را بسیار تحت تاثیر قرار داد و ریشه های او هنوز هم در این شهر به چشم می خورد که شامل خانه کودکی اش به نام جاس ده بوفان و استدیو هنری پیشین او به نام آتیلیر سزان می باشد.

#عاشقانه ترین شهرهای اروپا

5. بروخه در کشور بلژیک

مکانی کاملا رویایی برای دوستداران شکلات. اگر شکلات غذای عشاق است بنابراین این شهر کوچک قرون وسطایی هم مرکز آن می باشد. شهر بروخه مملو از خیابان های مارپیچ سنگ فرش شده و کانال های آب است که در همه جای آن فروشگاه های شکلات فروشی به چشم می خورد و همچنین موزه های زیادی هم در این شهر وجود دارد. بروخه یکی از شهرهای اروپایی است که از تاریخ آن به خوبی محافظت شده است. این شهر را بهتر است پیاده یا به وسیله قایق بگردید و در امتداد کانال ها به تماشای زیبایی شهر بنشینید. شب ها کوچه های زیبا و سنگ فرش شده شهر خلوت می شوند و در این زمان شما می توانید برای خودتان قدم بزنید و تنها صدایی که می شنوید صدای قدم هایتان و آواز کلیسا ها از دور خواهد بود.

عاشقانه ترین شهرهای اروپا

6. ادینبور در کشور اسکاتلند

مکانی که کاملا با روح لطیف و رمانتیک شما سازگار است. پایتخت اسکاتلند به زیبایی تمام، برای یک سفر رمانتیک ساخته شده است. خیابان های سنگ فرش شده و بناهای سنگی برای گشت و گذار بسیار دیدنی هستند. همچنین میل کردن یک نوشیدنی در کنار آتش و درون کافه ها بسیار مورد علاقه گردشگران و مردم محلی این منطقه است.زمانیکه هوا صاف است به آرتور سیت بروید. پس از یک پیاده روی به چشم انداز بی نظیر بالای این مکان می رسید و از آنجا شهر زیر پایتان کاملا معلوم است. شما می توانید در کنار مشاهده مناظر زیبا و بدیع، نقاط جدید شهر را هم که تا کنون ندیده اید را کشف کنید.

عاشقانه ترین شهرهای اروپا

7. وین در کشور اتریش

وین هم جزو شهرهایی محسوب می شود که ویژه عشاق است. شهری که همه جای آن کافه های زیبا، قصرهای قرون وسطایی و پارک ها به چشم می خورد. در پایتخت اتریش در خیابان های عجیب و غریب آن که به سبک باروک ساخته شده اند قدم بزنید. موتزارت، بتهوون و زیگموند فروید هم از این شهر برای خلق کارهایشان الهام گرفتند. هر روز خود را با یک قهوه تلخ و یا شیرین در یکی از کافه های شهر شروع کنید و سپس در امتداد دانوب قدم بزنید یا به یک گالری بروید و از دیدن کار هنرمندانی همچون گوستاو کلیمت لذت ببرید. یک شب در اپرای وین همان چیزی است که تعطیلات شما را کاملا رویایی و بینظیر می کند.

عاشقانه ترین شهرهای اروپا

8.کولمار، فرانسه

کولمار در منطقه آلزاس فرانسه قرار دارد.این شهر ترکیبی است از معماری، فرهنگ و فضای دو کشور آلمان و فرانسه.این شهر رنگارنگ را یکی از جواهرات پنهان فرانسه نیز می توان نامید.

عاشقانه ترین شهرهای اروپا .

Hallstatt .9، استرالیا

این شهر زیبای کوچک در استرالیا توسط یونسکو جزء شهرهای تحت حفاظت تعیین شده است.بدون شک این شهر یکی از زیباترین شهرهای استرالیاست که میان کوه های برج مانند و دریای شیشه ای لانه کرده است.بازدید این شهر چه در زمستان و چه در تابستان شما را به وجد خواهد آورد.

عاشقانه ترین شهرهای اروپا

10.بلد، اسلووانی

این شهر که پر از تپه های شیب دار است به دلیل دریاچه زیبای بلد که یکی از زیباترین دریاچه های دنیاست معروف شده است.

عاشقانه ترین شهرهای اروپا

11.روستای بیبوری، انگلیس

این روستا یکی از زیباترین روستاهای انگلیس است.این جاده زیبا که در تصویر می بینید یکی از جاده های معروف برای عکاسان و توریست ها می باشد.

عاشقانه ترین شهرهای اروپا

عاشقانه ترین شهرهای اروپا کدامند؟ + تصاویر

برگرفته از همگردی - پرشین وی - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف