مرد 41 ساله عاشق پیتزا
مرد 41 ساله ای که عاشق پیتزا است ادعا کرد که از سن 3 سالگی به مدت 37 سال است که هر شب پیتزا میل می کند.

مرد 41 ساله عاشق پیتزا که به مدت 37 سال هر شب پیتزا خورده است

پیتزا یکی از غذاهای فست فودی است که طبق آمار گفته شده اولین بار در زمان ساسانیان در ایران تهیه شده است و بعدها در قرن 18 و 19 میلادی پیتزاها به شکل مدرن شده برای مشتریان عرضه می شدند.

با این وجود میزان استفاده از آن نیز بسیار مهم است و طبق آخرین تحقیقات انجام شده، توصیه می شود تا پیتزاها به صورت هرچه طبیعی تر با مواد غذایی مناسبی همانند سبزیجات برای افرادی که به این نوع غذا علاقمند هستند، سرو شود. در غیر این صورت قطعا مشکلاتی با پرخوری پیتزاهای مدرن که شامل سوسیس و دیگر مواد این چنین هستند، به وجود خواهند آمد.

با این وجود اخیرا معلم 41 ساله ای در طی پیغامی میزان علاقه خود را نسبت به این غذا اعلام کرد که قطعا با مطلع شدن آن، شدیدا شوکه خواهید شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

عشق به پیتزا

مردی که 37 سال هر شب پیتزا خورده است

آقای مایک رومن 41 ساله، اخیرا ادعا کرد که به مدت 37 سال هر شب به دلیل علاقه اش به پیتزا، هر شب پیتزا سرو می کند. جالب است بدانید که عشق و علاقه وی از سن 3 یا 4 سالگی که برای اولین بار پیتزای ایتالیایی که مادرش برای او تهیه نموده بود، شروع شد. سپس از آن سن به بعد هر شب والدین او برایش پیتزا سرو می کردند و این عادت غذایی از زمان کودکی وی تاکنون همراه اش بوده است.

با این وجود او میل نمودن پیتزا را حداقل روزی یکبار از دوران کودکی و نوجوانی خود آغاز کرده است و تا اینک که 41 سال سن دارد، ادامه داده است.

اما آقای مایک اعلام کرد که برخی سال ها نیز حتی برای 3 وعده از پیتزا استفاده می نموده است و اینک وی در حال تغییر دادن پیتزا به ساندویچ کره بادام زمینی البته برای وعده نهار است تا بتواند کمی در مقابل عادت خود ایستادگی کند.

جالب است بدانید که آقای مایک رومن، در طول این سال ها با افزایش کلسترول روبرو نشده است و اینک در صحت و سلامت کامل قرار دارد.

37 سال پیتزا خوردن مرد 41 ساله عاشق پیتزا

3.562
این مطلب مفید بود ؟4319
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
برچسب :
وبگردی