عاشق کردن مردان

کنترل و عاشق کردن مردان راهی دارد بسیار ساده

کد مطلب : 40470تعداد نظرات : 10 نظرزمان مطالعه : 4 دقیقه
از جمله کارهایی که باید برای عاشق کردن مردان انجام داد رسیدگی به خود و بازیگوش بودن است یک دختر بازیگوش می تواند یک مرد را به هیجان بیاورد.

روش صحیح کنترل و عاشق کردن مردان چگونه است؟

شاید هر زنی دنبال راه و روشی برای کنترل و عاشق کردن مردان باشد،متخصصان معتقدند به راحتی می توان رگ خواب مردها را به دست آورد! مناسب ترین رفتارها برای عاشق کردن مردان در این گزارش ذکر شده است.

مردان موجودات پیچیده ای نیستند و نسبت به زنان قابل پیش بینی ترند به همین علت می توان با فتارهای و روش های مناسب رگ خواب آنها را بدست آورد و آنها را تحت سیطره خود قرار داد.

ممکن است در اوایل رابطه برایتان سخت باشد که بهترین رفتار خود را ارائه دهید، اما هر چه زمان بیشتر بگذرد و شما احساس راحتی بیشتری با شریک زندگی تان کنید، بهتر و بیشتر می توانید جنبه های مثبت خود را ارائه دهید.

اگر فردمورد علاقه تان را یافته اید و دوست دارید هر چه زودتر به شما پیشنهاد ازدواج دهد ، در این بخش از نمناک خصوصیاتی را به شما معرفی می کنیم که اگر رعایت کنید، بهترین انتخاب او برای زندگی آینده اش خواهید بود.

عاشق کردن مردان

بهترین راه برای عاشق کردن مردان چیست؟

با این راه و روش ها مردان خود را عاشق کنید

بلند پرواز باشید

اگر شما مرد حمایتگر و قهرمانی بخواهید که مشکلاتتان را حل کند به صورتی که نیازبه کار کردن نداشته باشید ، باید بدانید برای هیچ مردی جذاب نخواهید بود .

زندگی شما باید با برنامه و دارای هدف باشد و برای رسیدن به خواسته هایتان تلاش نمایید . زندگی هدف دار نمی تواند یک زندگی کسل کننده باشد بلکه یک زندگی هیجان انگیز است . این زندگی برای آقایان جذابیت دارد.

به خودتان رسیدگی کنید

تفاوتی نمی کند که ماه یا چند سال از رابطه تان گذشته باشد ، مهم این است که شما باید مانند اوایل رابطه به ظاهرتان برسید و نباید به دلیل راحتی با همسرتان خود را رها کنید .

همیشه برای زیباتر به نظر رسیدن تلاش نمایید و فکر کنید که دیدار اولتان است و با این دیدار می خواهید او را جذب زیبایی خود سازید. اگر برای ظاهر و زیبایی تان ارزش قائل شوید، از نظر دیگران نیز زیبا خواهید بود.

ظاهر خوب

موثرترین کارهایی که برای عاشق کردن مردان باید انجام دهید

عاشق کردن مردان با رفتارهای مناسب

خودتان را تغییر دهید

خودتان را تغییر دهید و سعی کنید آدم دیگری شوید. ورزش کنید، برای خود وقت بگذارید و به آرایشگاه بروید.

زیاد لبخند بزنید

مردها لبخند واقعی و شیرین یک زن را دوست دارند پس به زور لبخند نزنید تا غیرعادی به نظر نرسید. وقتی با او هستید، به جوک های اش بخندید و به او توجه کنید و نشان بدهید از بودن با او خوشحال هستید.

جذب مردان

ترفندهایی برای عاشق کردن مردان

آیا عاشق کردن مردان کار سختیست؟

تکیه گاه باشید

اگر می خواهید همسرتان را بیش از پیش به خود جذب کنید و دل او را ببرید ، یک تکیه گاه برای او باشید طوری که او بتواند بر روی شما حساب کند .

زندگی زناشویی فراز و فرودهایی دارد و سراسر خوشی و شادی نیست پس در زمان هایی که به شما احتیاج دارد مانند زمانی که شغل اش را از دست داد یا مریض و افسرده شد، کنارش باشید و زیر گوشش زمزمه می کنید:تو تنها نیستی.

با او بحث کنید و کم نیاورید

بیش تر مردها دختری را دوست دارند که با آنان بحث کند و از امور جهان آگاهی داشته باشد و عاشق این هستند که به آنها نشان دهید آی کیوی بالایی دارید.

روش های دلبری از دوست پسر

عاشق کردن و وابسته کردن مردان

چگونگی عاشق کردن مردان 

برای رابطه تلاش کنید

اگر می خواهید به عشق زندگی تان بفهمانید که رابطه شما برایتان ارزشمند است ، برای رابطه تلاش کنید و در شرایط سخت به جای فرار کردن، کنار او بایستید تا رابطه تان مانند سابق شود ، همین موجب می شود که عشق تان به ازدواج با شما فکر کند.

بازیگوش باشید

اگر می خواهید مرد مورد علاقه تان را جذب کنید کمی شیطنت کنید و بازیگوش باشید زیرا یک دختر بازیگوش به آسانی می تواند یک مرد را به شور و هیجان بیاورد.

راز مردان عاشق

چه راهی برای عاشق کردن مردان وجود دارد؟

راه های عاشق و علاقمند کردن مردان

در انتخاب کلمات محتاط باشید

آقایان از خانم هایی که هیچ کنترلی بر رفتارهای منفی خود ندارند و خیلی واضح حسادت، عصبانیت و ناراحتی خود را نشان می دهند ، بیزارند.

بنابراین احساسات منفی خود را به شیوه ای مثبت بروز دهید، در انتخاب کلماتی که به کار می گیرید، محتاطانه تر عمل کنید تا اینگونه انتخاب اول مرد مورد علاقه خود باشید.

درست است که شما بر روی مرد مورد علاقه تان حساسید و دوست ندارید زن دیگری به عشق زندگی تان نزدیک شود، اما صریحا واکنش نشان ندهید و مدام بر سرش فریاد نزنید، بلکه بهترین رفتار خود را ارائه دهید اگر می خواهید زنی باشید که عشق زندگی تان تمایل به زندگی مشترک با شما را دارد.

به چشمان او نگاه کنید

برای عاشق کردن مردها لحظاتی را با لبخند در چشم آنها نگاه کنید زیرا باعث می شود طرف مقابل تصور کند تنها فردی مهم زندگی شماست.

جذب مردان به خود

عاشق کردن مردان با دلبری های زنانه

زنان برای عاشق کردن مردان چه کنند؟

در فعالیت های گروهی با او شرکت کنید

برای جذب مردان لازم است زمان بیشتری را با طرف مقابلتان صرف کنید و در جمع دوستان مشترک و فعالیت های گروهی همراه با او شرکت کنید.

ابراز احساسات

اگر می خواهید مرد مورد علاقه تان را اسیرخود کنید از ابراز احساسات غافل نشوید.

 

کنترل و عاشق کردن مردان چگونه راحت ممکن می شود؟

4.1449
این مطلب مفید بود ؟37178
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /آ
برچسب :
10 نظر به ثبت رسیده است
مریم1397-04-13
من عاشق یه پسر شدم.و بی نهایت دوستش دارم نفس من شده یه روز نگاش کردم.از تو چشام فهمید دوسش دارم و دیگه اصلا نگام نمیکنه بنظر شما چرا؟
10442
maede1397-04-23
یه جایی خوندم همه ی آقایون وقتی بهشون ابراز علاقه کنید اینجوری می شن. به نظر من یه مدت خودتو بالا بگیر و اصلا بهش اهمیت نده... این کار ۲ نتیجه می ده یا سمتت می یاد و جذبت می شه یا گذر زمان بهت می فهمونه کن تصمیمت اشتباه بوده و باید یه فکری به حتل خودت کنی
7413
سمیرا1397-06-31
خیلی حس بدیه من دچارهمین اتفاق شدم
182
محمد1397-07-07
حتماظاهرخوشگلی نداشتی وقتی ظاهرخوشگل نباشه ازچشمش میفتی
1580
زهرا1397-07-10
پسر چیه بابا بچسب به زندگیت چرا میخوای خودتو بدبخت کنی اصن عاشق کسی شو که عاشقته
7117
شیما1397-07-22
چون معلومه از اول بهت نظر نداشته مگه نه خیلی هم باید بهت افتخار میکرد وخداروشکر میکردکسی رو فرستاده که واقعا میخوادش
275
زینب1397-08-15
باز این که خوبه قبل ازدواج باشه.همسرم منو دوست نداره.وقسم میخوره به خانوادش و خانوادمم گفته که دوسم نداره و هیچ حسی بهم نداره و به اجبار باهام مونده اما من خیلی دوسش دارم.چیکارکنم
3314
نرگس1397-08-17
بنظرمن عشق یطرفه بیفایدس پس موندن خطاس حتماعاشق کسی دیگس
322
نرگس1397-08-17
من شوهرموخیلی دوس دارم ولی عشق اولمونمیتونم فراموش کنم چیکارکنم
3624
هنا 1397-10-08
عزیز من زندگیتو خراب نکن
568
وبگردی