رستوران
همراهان گرامی پیشنهاد می کنیم با عجیب ترین رستوران های جهان که خدماتی متفاوت به مشتری ارائه می دهند آشنا شوید.

 متفاوت ترین رستوران ها با خدماتی جالب

اخیرا رستوران گردی جزو سرگرمی و تفریحات بسیاری از گردشگران محسوب می شود که حاضرند برای یک وعده غذای لذیذ در مکانی خاص و منحصر به فرد که تاکنون نخورده اند، حسابی پول هزینه کنند. اگر شما هم از افراد هستید، توصیه می کنیم با عجیب ترین رستوران های جهان که خدماتی متفاوت به مشتری ارائه می دهند آشنا شوید.

رستوران

رستوران بگرز، آلمان :
تمامی خدمات رستوران بگرز اعم از سفارش غذا تا خدمت رسانی همه بصورت خودکار می باشد و شما می توانید بامنوی لمسی خود سفارش غذای خود را انجام دهید.

رستوران نینجاهای نیویورک، آمریکا:
اگر شما علاقه مند به خوردن غذاهای ژاپنی هستید می توانید با آرامش کامل در این رستوران از غذای ژاپنی استفاده کنید که توسط نینجاها به میز شما آورده می شود و پس از اتمام غذا از شما می توانید کالاهای مربوط به نینجاها را برای خود تهیه کنید.

رستوران مقبره ها، هند :
این رستوران در میان قبرستان بنا شده است و مشتریان غذاهایشان را می توانند در حالی صرف کنند که هم در میان حال و گذشتگان هستند.

رستورانی در آسمان، بلژیک:
این رستوران در ارتفاع 150 فوتی از سطح زمین قرار دارد و مشتریان می توانند درحالت معلق بین زمین و آسمان غذای خود را میل کنند قابل ذکر هست قیمت غذا های این رستوران همانند جایگاهش بسیار بالا می باشد.

رستوران ایتا، مالدیو:
مشتریان این رستوران می توانند غذا را در فضایی همچون زیر اقیانوس ها صرف کنند و موجودات زیرآب و کوسه ها در بالای سرآن ها شنا می کنند .

سالن یخی، دبی:
برخلاف دمای بالای هوا در دبی مشتریان رستوران یخی می توانند با پوشیدن لباس های گرم وارد این رستوران شوند و روی صندلی های یخی آن بنشینند غذای خود ر ا سفارش دهند.

کافه خون آشام ها، توکیو :
این کافه که وسایل آن با مخمل قرمز پوشانده شده است در محیطی تاریک قرار دارد و مشتریان آن در حالی سفارش خود را می دهند که در اوج تاریکی تابوت هایی را مشاهده می کنند که از آن ها قطرات موم قرمز می چکد.

اوپیک، ایالات متحده آمریکا :
در رستوران اوپیک حس چشایی و بویایی مشتریان در تاریکی کامل بالا می رود به این صورت که آنها قادر خواهند بود سفارش خود را در اتاق روشنی انجام دهند و سپس توسط پیش خدمت های دارای اختلال بینایی به سمت محل غذاخوری سیاه و سفید هدایت شوید.

رستوران ال دیابلو، اسپانیا:
در این رستوران که غذاها همه به صورت ارگانیک می باشند و روی آتش فشان های فعال گوشت ها و ماهی را دودی می کنند که این امر باعث خوش عطر شدن غذاها می شود.

جالب ترین و عجیب ترین رستوران های دنیا

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
برگرفته از آخرین خبر - / ل
وبگردی