احسان علیخانی

عذرخواهی احسان علیخانی از مهدی یراحی + تصاویر

تاریخ انتشار : 25 تیر 1393کد مطلب : 7666زمان مطالعه : 2 دقیقه
احسان علیخانی در برنامه ماه عسل از خواننده تیتراژ ماه عسل و تمامی عوامل تولید این موسیقی عذرخواهی کرد.

شب گذشته در شانزدهمین روز از ماه مبارک رمضان، احسان علیخانی از مهدی یراحی ، خواننده تیتراژ پایانی برنامه عذرخواهی کرد.
 حسین 20 ساله و فرامرز 27 ساله میهمانهای دیشب ماه عسل احسان علیخانی بودند.

احسان علیخانی در ماه عسل

حسین 20 ساله قصه ی خود را اینگونه آغاز کرد:هنوز دانشگاه نرفتم، چرا که اولویت اولم در زندگی، کار، سر پناه و در آمد ساده بود. مادرم خانه دار بود ولی از شغل پدرم اطلاعی ندارم. من 3 ماهم بود که پدرم به دلیل قتل مادرم قصاص شد و من تنها فرزند خانواده بودم.
 
حسین در ادامه گفت:پدرم اعتیاد داشت و یک روز هنگام ورود به خانه، حالش خوب نبوده و بعد مادرم را با چاقو می کشد و خانواده مادری ام او را قصاص می کنند و من را هم به بهزیستی می سپارند.
 
فریبرز 27 ساله در توصیف شرح حال خود می گوید:در یک خانواده متوسط در تهران به دنیا آمدم که پدرم ارتشی و مادرم خانه دار بود و 1 خواهر و 1 برادر بزرگتر از خودم هم دارم.
 
وی افزود:2 ساله بودم پدر و مادرم اختلافات خانوادگی زیادی با هم داشتند و دخالت خانواده ها به جایی می رسد که پدرم در خانه مادرم را با 20 ضربه چاقو زمانی که ما خواب بودیم می کشد.
 
صبح پس از بیدار شدن از خواب دیدم همه جا خون آلود است. بعد از آن پدرم به زندان رفت و من و خواهرم و برادر بزرگم را هم هر کدام به بهزیستی های مختلف سپردند. اولیای دم مادر بزرگم بود و قصد قصاص داشت که در این بین فوت کرد. بعد از مادر بزرگم اولیای دم ما بودیم. پدرم 14 سال در زندان ماند تا ما به سن قانونی برسیم بعد از 14 سال ما هم او را بخشیدیم.
 

احسان علیخانی

علیخانی رو به حسین و فریبرز گفت:شما دو نفر با این همه مصیبت، آرام، متین، با شخصیت و با هدف هستید.
حسین در ادامه توضیح داد:از خانواده مادری ام ناراحت هستم، چرا که من را در 3 ماهگی به شیر خوارگاه سپردند، وقتی 14 سالم بود به دیدنم آمدند و تا آن زمان گمان می کردم پدر و مادرم تصادف کردند و آن ها هم به من این را گفته بودند ولی روزی احضاریه دادگستری برای پرداخت پول قصاص به دستم رسید که آن زمان متوجه شدم پدرم، مادرم را به قتل رسانده است، بعد از آن رابطه ام را با خانواده مادری ام قطع کردم، چون به من دروغ گفتند و من را رها کرده بودند.
 

حسین هم اکنون در کلینیک زعفرانیه مسئول روابط عمومی و همچنین نگهبان شب بود و فریبرز هم در لابراتور دندانسازی مشغول به کار و آموزش بود.

احسان علیخانی و مهدی یراحی

 احسان علیخانی در آخر گفت:من از مهدی یراحی و کسانی که تیراژ پایان ماه عسل را خواندند معذرت می خواهم در حقشان جفا کردم. ماهتون عسل.

عذرخواهی احسان علیخانی از مهدی یراحی + تصاویر

3.9128
این مطلب مفید بود ؟10127
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ک
وبگردی