عروسک ترسناک
عروسک ترسناک که سالها پیش به عنوان هدیه به خانواده ای در پرو داده شده است با اتفاقات عجیب و غریب رخ داده تبدیل به کابوس شبانه آنها شد ، عروسکی که به تازگی اعضای خانواده را زخمی می کند.

وحشت یک خانواده از عروسک ترسناک و مرموز قدیمی

به گزارش daily express خانواده ای ادعا می کنند که عروسک کوچکی که سالها پیش مادر بزرگ خانواده به آنها هدیه داده است به نوعی مرموز و وحشت انگیز است. اعضای این خانواده اهل پرو می گویند که بارها شاهد حرکت و تغییرات عجیب و غریب عروکس چشم آبی بوده اند و تکرار این وقایع برای آنها تبدیل به کابوس شبانه شده است.

Family’s horror as ‘possessed doll moves on its OWN and scratches children in the night’

عروسک ترسناک

عکس عروسک ترسناک چشم آبی جن زده

ماجرای عروسک ترسناک چشم آبی که شبها به اعضای خانواده حمله می کند

داستان خانواده "نونز" بعد از انتشار دریکی از برنامه های تلویزیونی به سرعت در شبکه های اجتماعی منتشر و سر زبان ها افتاد.

آنها در گفتگوی خود در رسانه ها ادعا کردند که شنیده شدن صداهای عجیب و منتشر شدن نورهای مخصوص شک آنها را برای عجیب و مرموز بودن این عروسک بیشتر می کند.

این عروسک توسط مادر بزرگ خانواده به یکی از بچه ها هدیه داده شده است ، عروسک چشم آبی که نامش این روزها به عنوان عروسک وحشت و عروسک زنده برده می شود.

"ایوونی" و 3 فرزندش همه شاهد این موراد عجیب و غریب بوده اند. "ایوونی" مادر خانواده می گوید:بارها شنیده ایم که عروسک فرشته چشم آبی که مادربزرگ به ما هدیه داده است صداهایی مرموز و ترسناک از خود منتشر می کند ، نورهایی که شبها بیشتر دیده می شود و ترسناک تر از همه حرکت کردن این عروسک در شبهاست.

عروسک ترسناک

داستان عروسک ترسناک و مرموز مادربزرگ

بارها برای اطمینان او را گوشه ای در بالای قفسه اتاق بچه ها گذاشته ایم اما صبح عروسک را جای دیگری از اتاق یافته ایم ، رسیدن او به روی میز تحریر و یا کنار دیوار زیر تخت بسیار عجیب است.

به گفته ی فرزندان خانواده مدتی است که آنها به طرز عجیب شبانه دچار زخم و خراش در قسمت گردن و بازوهایشان می شوند .پسر 18 ساله و دختر 20 ساله خانواده تا کنون چندین بار دچار این زخم و کبودی ها شده اند.

عروسک ترسناکی که شبها زنده می شود!! + تصاویر

3.6241
این مطلب مفید بود ؟17467
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی