عروسک های رامبد جوان

عروسک های بامزه رامبد جوان! + تصاویر

تاریخ انتشار : 19 تیر 1394کد مطلب : 17471زمان مطالعه : 1 دقیقه
رامبد جوان مجری برنامۀ خندوانه که این روزها خنده و شادی را میهمان خانه ها کرده است عکسی از خود با چند عروسک کوچولو و با مزه منتشر کرده که در ادامه همراه با تصاویر بیشتری از این برنامه میبینید.

رامبد جوان سال گذشته با اجرای برنامۀ خندوانه مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت و به همین منظور در 29 فروردین 1394 سری دوم این برنامه با مجری گری رامبد جوان و با دکور جدید به روی آنتن رفت که اکنون نیز از محبوبیت ویژه ای است.

در ادامه این مطلب عکسی از رامبد جوان را با عروسک های کوچولو و بامزه اش همراه با میهمانانی چون امین حیایی، جواد رضویان، حمید گودرزی، علیرضا دبیر و ... که در برنامۀ خندوانه حضور داشتند مشاهده می کنید.

رامبد جوان و عروسک هایش

خندوانه برنامه ای تلویزیونی به کارگردانی رامبد جوان است که از 21 خرداد 1393 در شبکه نسیم شروع به فعالیت کرده است  و سری دوم آن از 29 فروردین 1394 با دکور جدید به روی آنتن رفت.موضوع برنامه هر شب متفاوت است اما مضمون اصلیِ آن خنده است، و در اصل برنامه ای برای جا انداختنِ بیشترِ خنده در ایران است. این برنامه از هنرمندانِ محبوب و معروفِ دیگری نیز بی بهره نمانده است و هفته ای چند شب یک استند آپ کمدین به برنامه می آید، همچنین میهمانان دیگری نیز دارند و این افراد، افراد موفقِ جامعهٔ ایرانی هستند.

رامبد جوان و امین حیایی

جواد رضویان و رامبد جوان

حمید گودرزی، جناب خان و رامبد جوان

رامبد جوان و علیرضا دبیر

پوران درخشنده و رامبد جوان

رامبد جوان و دوستان

رامبد جوان و جناب خان

عروسک های بامزه رامبد جوان! + تصاویر

4.754
این مطلب مفید بود ؟513
منبع : نمناک - / ل
برچسب :
وبگردی