صبا راد

عروسی تشریفاتی مجری مشهور + عکس

تاریخ انتشار : 1 اسفند 1392کد مطلب : 5936تعداد نظرات : 3 نظر
صبا راد مجری جوان برنامه به خانه برمیگردیم مدتی کوتاهی است که ازدواج کرده است. در ادامه گفتگویی با صبا راد و همسرش را درباره ازدواجشان ملاحظه نمایید.

صبا راد متولد 1359/8/30 ، مجری برنامه «به خانه برمی گردیم» است. او از سال 75 گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید. صبا راد به گفته خودش، برخلاف افرادی که به این رشته علاقه داشتند و آرزویشان بود که وارد این عرصه شوند، اصلا به این رشته علاقه مند نبود و به اصرار یکی از دوستانش تست گویندگی داده است و هرگز فکر نمی کرد با این کار بتواند با مردم ارتباط برقرار کند. «صبا راد مجری تلویزیون و مرتضی علی آبادی مدیر مجموعه تنیس استقلال مدتی است با هم ازواج کرده اند. گفت و گویی با آن ها را در ادامه این مطلب بخوانید که دیرزمانی از ازدواجشان نگذشته و به قول معروف هنوز در حال و هوای روزهای اول زندگی مشترکند.

صبا راد و همسرش


به عشق بعد از ازدواج معتقدید یا قبل از آن؟
صبا راد:این روز ها بسیاری از افراد فکر می کنند، بهترین راه برای ازدواج، آشنایی پیش از ازدواج است، چرا که بر این باورند عشق قبل از ازدواج ضامن دوام زندگی مشترکشان است. در صورتی که عشقی که بعد از ازدواج به وجود می آید، به مراتب پایدار تر از عشق قبل از ازدواج است، چون شما هر چقدر هم که پیش از ازدواج با فردی آشنا باشید، اما تا با او زیر یک سقف نروید، به شناخت واقعی دست پیدا نیم کنید و عشق و شناخت، بعد از اینکه دو نفر زندگی مشترکشان را شروع کردند، توامان با هم به وجود می آید و رفته رفته پررنگ تر می شود.

صبا راد


مرتضی علی آبادی:کاملاً با نظر صبا موافق هستم. من قبل از اینکه تصمیم به ازدواج بگیرم همیشه به این موضوع معتقد بودم و به همین خاطر هیچ وقت تصویری برای ازدواج به گونه ای دیگر و به شکل آشنایی پیش از ازدواج نداشتم، دوست داشتم همه چیز درست و بر طبق اصول تعریف شده سنت هایمان پیش برود.

ملاکتان برای ازدواج چه بود؟
مرتضی علی آبادی:یکی از نکاتی که همواره برای من به عنوان ملاک انتخاب همسر قرار داشت، ایمان و اعتقادات فرد مقابل و پاکدامنی و حجب او بود و اینکه به اصول و قواعد خانه و خانواده پایبند باشد و برای آن احترام قائل باشد، خوشبختانه صبا تمام این خصوصیات را داشت، ضمن اینکه هنرمند توانایی بود در آن مقطع که به عنوان مخاطب برنامه های او را دنبال می کردم، همیشه حجب و نوع بیان هنرمندانه او در اجرا برای من جالب بود، بدون اینکه تصوری نسبت به آینده مشترک داشته باشم و حال خیلی خوشحالم که این اتفاق برای هر دوی ما افتاده است.
 

مراسم شام بعد از عقد صبا راد


صبا راد:همیشه دوست داشتم با کسی ازدواج کنم که به لحاظ عقاید و نوع نگاه به من نزدیک باشد و در زندگی اش از دروغ پرهیز کند و صادق باشد. در سه جلسه ای که پیش از ازدواج برای آشنایی داشتیم، متوجه شدم، مرتضی هم دقیقاً مانند من فکر می کند و برای او هم مثل من، صداقت در زندگی مشترک اهمیت زیادی دارد، ما با این پیش شرط با یکدیگر صحبت کردیم، که هرگز به هم دروغ نگوییم و نسبت به یکدیگر صادق باشیم، حتی اگر این صداقت ما را در مقطعی ناراحت کند، خوشبختانه تا اینجای کار که هر دو به این شرط پایبند بودیم.


به سبک سنتی ازدواج کردید؟
صبا راد:شاید برای بعضی ها عجیب و حتی غیر قابل باور به نظر برسد اما من و همسرم کاملاً به شکل سنتی با یکدیگر آشنا شدیم ما از طریق یکی از دوستانم، به هم معرفی شدیم و در مدت زمان کوتاهی با یکدیگر در مورد دیدگاه هایمان، پیرامون ازدواج صحبت کردیم متوجه شدیم که به لحاظ ذهنی به هم شباهت داریم به همین خاطر خیلی زود پای سفره عقد نشستیم.
مرتضی علی آبادی:زمان بین آشنایی و دوره عقد ما به ک تر از یک ماه رسید، اما در طول همین مدت کوتاه، ما به شناخت خوبی از یکدیگر دست پیدا کردیم و متوجه شدیم تفاهم در کلیات می تواند به ما کمک کند تا در جزئیات هم به هم نزدیک شویم.
 

صبا راد در برنامه به خانه برمیگردیم


مادرتان اجرای همسرتان را در سیما دیده بودند؟
مرتضی علی آبادی:رویکرد برنامه هایی که معمولاً صبا اجرای آن را برعهده دارد به گونه ای است که خانم ها بیشتر مخاطب آن هستند. به همین خاطر مادرم با علاقه خاصی برنامه ایشان را دنبال می کرد و نکته جالب اینجاست که علاقه خاصی به سبک اجرای ایشان داشتند و معتقد بودند ایشان خیلی عالی اجرا می کند، در آن مقطع من تنها به عنوان یک مجری و هنرمند نسبت به ایشان شناخت داشتم و احترام زیادی هم برایشان قائل بودم، اصلاً فکر نمی کردم یک روز، دست تقدیر ما را کنار سفره عقد بنشاند.
 

صبا راد


صبا و مرتضی:ما هیچ کدام اهل برگزاری مراسم تشریفاتی برای عروسی نیستیم. البته نمی خواهیم به این بهانه از دوستان و فامیل هایمان دعوت نکنیم ما دوست داریم بیش از اینکه یک شب تشریفاتی را به وجود آوریم یک شب خاطره انگیز را برای دوستانمان خلق کنیم به همین خاطر دوستانمان نباید منتظر عروسی تشریفاتی ما باشند.
 

صبا راد و همسرش ، عکس مجری به خانه برمیگردیم و همسرش

3.7461
این مطلب مفید بود ؟341120
برگرفته از نامه نیوز - / ک
برچسب :
3 نظر به ثبت رسیده است
42401395-04-02
سلام.ضمن عرض قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان.و نمامی عوامل در صحنه.برنامه به خانه برمیگردیم.درخواستی از مجریان عزیز مخصوصا خانم راد که هیچ وقت پیامک اینجانب رو نمیخونن.هد سوالی داشتم متاسفانه جواب نگرفتم.ولی شما لطع کنید در برنامتون از مشاورین راهنمای زندگی.همسر داری.فرزند پروری.مخصوصا تک فررندان بیشتر دعوت به عمل بیاورید.بسیااااار ممنون و سپاسگذار.
146
نرجس1396-06-27
بله
42
امیر1396-06-27
خانم نه اینکاررانکنید بازیگران نبایداینکاررابکنندشماخانوم کارخیلی بدی راکردید ازنظرمن شمانبایداینکاررامی کردید
95
وبگردی