عروسی مجلل
دوست میلیاردر ولادیمر پوتین عروسی مجلل و باشکوه پسرش را برگزار کرد، مراسمی در بهترین تالار و تشریفاتی خیره کننده . عروس خانواده ثروتمند جواهرات و لباس عروس زیبایی انتخاب کرده بود.

مراسم عروسی و ازدواج مجلل و رویایی پسردوست صمیمی ولادیمر پوتین در مسکو

یکی از فراموش نشدنی ترین و پرهزینه ترین مراسم عروسی مجلل در روسیه برگزار شد .پسر دوست میلیاردر ولادیمر پوتین جشن و مراسم ازدواج باشکوه خود را با همسر زیبایش در مسکو برگزار کرد ، مراسمی که هرصحنه و هر گوشه اش نظر میهمانان را به خود جلب می کرد.

Son of Vladimir Putin's billionaire pal ties knot with his glamorous bride in 'magical' wedding ceremony in Moscow

عروسی مجلل

عروسی مجلل پسر میلیاردر در مسکو 

مراسم عروسی پسر دوست ولادیمر پوتین بدون آقای رئیس جمهور

پسر ثروتمند دوست صمیمی ولادیمر پوتین که نامش در میان میلیونرهای معرفی شده در فوربس دیده می شود شب گذشته در یک مراسم باشکوه و بسیار مجلل با دختر موردعلاقه اش ازدواج کرد ، عروس خانواده ثروتمند یکی از زیباترین دختران کشورش است.

عروسی مجلل

عکس عروس و داماد مراسم عروسی مجلل در روسیه

عروسی مجلل

مدل لباس عروس مراسم عروسی مجلل پسر میلیاردر 

متاسفانه ولدیمر پوتین رئیس جمهور به دلیل مشغله کاری نتوانست دراین جشن عروسی شرکت کند اما تمام 200 میهمان دیگری که به این جشن دعوت بودند حاضر شدند و از پذیرایی های مخصوص لذت بردند.

این مراسم در بهترین و مجلل ترین سالن عروسی مسکو و بهتر است بگوییم روسیه برگزار شد که تصاویر ان در این بخش از نمناک به خوبی گویای این مسئله است.

تصاویر سالن و تشریفات عروسی مجلل پسر دوست ثروتمند ولادیمر پوتین

عروسی مجلل

عروسی مجلل

عروسی مجلل

 

داماد این مراسم "کارن" پسر "Samvel Karapetyan" "ساماول کاراپیتان" 52 ساله یکی از میلیاردرهای دنیا بود که براساس گزارش فوربس بخشی از دارایی اش به میزان 2.9میلیارد پوند مربوط به شرکت املاک گروه "Tashir "است.

این مراسم ازدواج در کلیسای اصلی موسکو انجام شد و بعد از ان میهمانان به سالن مجلل که با هزاران گل و شمع و تزیینات دیگر آماده شده بود رفتند.

 عروسی مجلل

صحنه ورود عروس و داماد به کلیسا در بخشی از مراسم عروسی مجلل و باشکوه

جواهرات و لباس عروسی که عروس این مراسم مجلل انتخاب کرده بود از گرانقیمت ترین و مشهورترین برندها انتخاب شده بود ، عروس این مراسم 2 پیراهن عروس داشت که یکی برای مراسم برش کیک و دیگری برای سایر بخش های مراسم انتخاب شده بود.

عروسی مجلل

عکس آتلیه ای پسر میلیاردر مشهور و همسرش برای مراسم عروسی باشکوهشان

عروسی مجلل پسر دوست میلیاردر پوتین + تصاویر

430
این مطلب مفید بود ؟246
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن
وبگردی