عروسی مسی

کریس رونالدو به عروسی مسی دعوت شد؟

تاریخ انتشار : 2 خرداد 1396کد مطلب : 49933زمان مطالعه : 3 دقیقه
قرار است کمتر از یک ماه دیگر مراسم عروسی لیونل مسی و آنتونیا روکوزو برگزار شود, آیا کریس رونالدو به این مراسم دعوت میشود؟

رونالدو مهمان ویژه عروسی مسی؟

آنتونیا رکوزو که از دوران کودکی با مسی آشنایی داشته است بالاخره با مسی رسما ازدواج می کند.قرار بود این دو در سال 2016 ازدواج کنند اما بنا به دلایلی این موضوع به تعویق افتاد.

برخی رسانه ها مدعی شدند کریس رونالدو هم مهمان ویژه مراسم عروسی لیونل مسی خواهد بود.
طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار بر این است که لیونل مسی و همسرش آنتونیا روکوزو، پیوندشان را در روز 30 ژوئن (9 تیر) در شهر روساریوی آرژانتین جشن بگیرند.

عروسی مسی

لیونل مسی و همسرش

انتشار همین خبر و تأیید تاریخ جشن این زوج سرشناس باعث شده که این روزها رسانه های مختلف خبری به گمانه زنی هایی مرتبط با این جشن بپردازند. کار به جایی رسیده که حتی برخی رسانه ها لیست مهمانان این جشن را منتشر کرده اند.


پنهان کاری
در این میان لئو و آنتونیا و اعضای خانواده شان سعی می کنند جزئیات این مراسم را از رسانه ها پنهان نگه دارند تا جشن شان به دور از حاشیه های رسانه ای برگزار شود اما مسلم است که آنها جشن اصلی را در روساریوی آرژانتین برگزار می کنند و بعد از آن در بارسلونا جشن بزرگی را برگزار خواهند کرد و حالا رسانه ها و روزنامه نگاران آرژانتینی سعی در کسب اخباری از این جشن ها و انتشار آنها دارند.


کریس
شنیده می شود نام کریستیانو رونالدو، رقیب سال های اخیر لئو مسی در مسیر کسب جوایز فردی و گروهی فوتبالی نیز در لیست مهمانان قرار داده شده ولی این خبر نه از سوی نزدیکان مسی و نه توسط نزدیکان آنتونیا تأیید نشده است. گمانه زنی های دیگری که در مورد جشن عروسی این زوج سرشناس در آرژانتین مطرح شده و البته نه مورد تأیید و نه تکذیب قرار گرفته عبارتند از:


* تاریخ برگزاری جشن عروسی در روساریو که در وب سایت اولا.کام نیز منتشر شده، روز جمعه 30 ژوئن و دقیقاً 6 روز بعد از جشن تولد 30 سالگی لئو است. مسی و آنتونیا از سال 1996 با هم نامزد بودند و حالا 2 فرزند به نام های تیاگوی 4 ساله و متئوی یک ساله دارند.


* مراسم رسمی عروسی در کلیسایی در روساریو برگزار می شود و مهمانی در منطقه ای به نام فونس هیل برگزار خواهد شد.
* کترینگ و تهیه غذای این مراسم برعهده یک شرکت اسپانیایی و متعلق به کاتالونیا گذاشته شده است.
*پیش بینی می شود که 600 نفر به این جشن عروسی دعوت شده باشند که در بین این مهمانان، نام هم تیمی های مسی در باشگاه بارسلونا و تیم ملی آرژانتین دیده می شود.


* مسی و همسرش قصد دارند بعد از اتمام این جشن، مراسم دیگری را هم در شهر بارسلونا برگزار کنند که این مراسم در سالن 9ریناس که خاویر ماسچرانو سهامدار آن است برگزار خواهد شد.
* شنیده می شود که آنتونیا لباس عروسی از مارک روسا کلارا را برتن خواهد کرد.


* همسر مسی به زودی به روساریوی آرژانتین سفر خواهد کرد تا آخرین جزئیات مراسم را قطعی کند.
لازم به ذکر است اخیراً لیو پکورارو، خبرنگار تلویزیون و رادیوی اهل شهر روساریو در صفحه توئیترش، تصویری از کارت دعوت مراسم جشن عروسی لئو و آنتونیا را منتشر کرد و در این کارت تاریخ جشن 30 ژوئن عنوان شده و یادآوری شده بود که جشن در سالن پل شمالی روساریو برگزار می شود اما تمام شواهد و قرائن حکایت از آن دارد که این کارت دعوت، تقلبی است. چراکه در متن، نام همسر مسی به جای ‘Antonella’، ‘Antonela’ نوشته شده و فالوورهای آقای پکورارو این نکته را به او یادآوری کردند و همین باعث شد تا او این پست را پاک کند ولی قبل از آن، برخی رسانه های آرژانتینی همین پست او را بازتاب داده بودند.


* در مورد دعوت از کریس رونالدو که هنوز تأیید نشده، باید به این نکته اشاره کرد که او در روزهای 17ژوئن تا 2 جولای با تیم ملی پرتغال در روسیه و در جام کنفدراسیون ها حضور خواهد داشت و حتی درصورت دعوت بودن به جشن عروسی مسی، بعید است بتواند خودش را برای آن تاریخ به آرژانتین برساند.

کریس رونالدو به عروسی مسی دعوت شد؟

3.113
این مطلب مفید بود ؟85
برگرفته از خبر ورزشی -/ح
وبگردی