عزت الله پورقاز
عزت الله پورقاز به بهانه کمک به سیل زدگان اردوی تیم سپاهان را ترک نمود و بدین ترتیب در دربی اصفهان نیز حضور نخواهد داشت.

کمک عزت الله پورقاز به سیل زدگان شهرهای ترکمن

ورزش سه : عزت الله پورقاز، مدافع تیم سپاهان به بهانه کمک به سیل زدگان شهر آق قلا اردوی تیمش را ترک کرد و شبانه از اصفهان راهی شمال کشور شد.

عزت الله پورقاز دیشب در مصاحبه با خبرنگاران خواستار توجه بیشتر صدا و سیما و دولت به سیل زدگان شهرهای ترکمن صحرا شد و با وجود اینکه در اردوی تیم سپاهان منتظر بازی با ذوب آهن بود با کسب اجازه از امیر قلعه نویی راهی شهر آق قلا شد تا به مردم سیل زده این شهر کمک کند و در این روزهای سخت در کنار هم استانی های خود باشد.

عزت الله پورقاز سپاهان

اقدام عزت الله پورقاز برای کمک به سیل زدگان ترکمن

پورقاز با توجه به ترک اردوی تیم به طور حتم در دربی اصفهان حضور نخواهد داشت! سرمربی تیم سپاهان با اجازه دادن به این مدافع کلیدی که این فصل در بیشتر بازی های سپاهان یکی از یازده بازیکن اصلی تیمش بوده گامی هر چند کوچک در ابراز همدردی با مردم سیل زده شهر آق قلا پرداخت. امروز سردار آزمون دیگر بازیکن فوتبال شاخص ترکمن صحرا در شهرهای سیل زده حاضر شد و ضمن ابراز همدردی با مردم در امداد رسانی با دیگر نیروهای امدادی همکاری کرد. سردار آزمون هم در ویدیویی که در صفحه شخصی اش منتشر کرد همانند عزت الله پورقاز امداد رسانی به مردم سیل زده شهرهای ترکمن صحرا را ضعیف برشمرد و گفت:کمتر نیروهای امدادی در منطقه دیدم و این مردم بودند که به هم کمک می کردند.

انتهای پیام/ک.ک

عزت الله پورقاز اردوی سپاهان را ترک کرد !

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
برچسب : تیم سپاهان
وبگردی