نمناک سرگرمیدیدنی ها عشق دیدنی نوزاد به مادرش در اتاق زایمان + فیلم
عشق نوزاد به مادر ، ویدئوی مادر
لحظات زیبای عشق نوزاد به مادر به دلیل ارتباط عاطفی قوی بین این دو بارها تکرار شده است که یکی از دیدنی ترین آنها مربوط به مادر جوان و نوزاد دخترش می شود که بعد از زایمان شکل گرفت.

ویدئوی زیبا و دیدنی از عشق نوزاد به مادرش بعد از تولد

عشق نوزاد به مادرش در یکی از بیمارستان های برزیل دیدنی بود ، ارتباط عاطفی سریع بین نوزاد دختری که تازه متولد شده و مادرش، حتی کادر پزشکی اتاق زایمان را شوکه کرد.نوزاد دختر بلافاصله بعد از تولد صورت مادرش را بوسید ، "رایبرو" در یکی از بیمارستان های برزیل با جراحی سزارین به دنیا امد ، پزشکانی که در اتاق عمل حاضر بودند عکسی از لحظه تولد او به درخواست مادرش گرفتند و بعد از تمیز کردن نوزاد او را کنار صورت مادرش گذاشتند .

 عشق نوزاد به مادر

عکس زیبای عشق نوزاد به مادر در یکی از بیمارستان های برزیل

نوزاد به محض نزدیک شدن به صورت مادرش عکس العملی از خود نشان داد که تمام حاضرین در اتاق عمل را جذب خود کرد. نوزاد زمانی که کنار صورت مادرش قرار گرفت دست خود را به حالت در آغوش گرفتن روی صورت مادر انداخت و دهانش را درست مثل بوسیدن به صورت مادرش نزدیک کرد."براندا" 24 ساله مادر این نوزاد می گوید:هر گز نمی توانم زیبایی آن لحظه را فراموش کنم ، حس بسیار خوبی بود و دخترم برای اولین بار مرا درآغوش گرفت.

لحظات زیبای عشق نوزاد به مادرش در اتاق زایمان

 

عشق دیدنی نوزاد به مادرش در اتاق زایمان + فیلم

منبع : بخش وبگردی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 57 6
نظر کاربران
مروارید

مروارید

این که کاملا مشخصه که خود پرستاران بچه را گذاشتند رو صورت مادرش دستش هم دور گردنش بچه داره گریه میکنه

پاسخ دادن 16 5
الهه

الهه

این داره گریه میکنه ?خیلی داغونی

پاسخ دادن 1 2
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف