احسان علیخانی
انتشار ویدئویی از پشت صحنه برنامه عصر جدید و صحبت های تند مربی یکی از شرکت کننده ها با آریا عظیمی نژاد داور این برنامه با واکنش احسان علیخانی مواجه شد.

صحبت های تند مربی شرکت کننده عصر جدید با آریا عظیمی نژاد

بعد از پخش قسمت ششم عصر جدید و انتشار ویدئویی از پشت صحنه این قسمت برنامه حواشی زیادی در فضای مجازی شکل گرفت و خبرساز شد. ششمین قسمت برنامه عصر جدید یکشنبه شب از شبکه سه سیما پخش شد و انتقاد تند یکی از مربیان به داور این برنامه در پشت صحنه با واکنش های زیادی همراه بود.

مرتضی ریاحی یکی از شرکت کننده های عصر جدید بود که برای خوانندگی به این برنامه آمد اما پس از اعلام آرا و رای ها منفی سه داور این مسابقه ، مربی این شرکت کننده با انتقادهای تند به آریا عظیمی نژاد حواشی را ایجاد کرد.

توضیح احسان علیخانی درباره یک مشاجره در پشت صحنه عصر جدید

بعد از پخش شدن این کلیپ که حکایت از مشاجره لفظی آریا عظیمی نژاد با مربی مرتضی ریاحی داشت ، احسان علیخانی با انتشار پستی به این ماجرا واکنش نشان داد.

آریا عظیمی نژاد

آریا عظیمی نژاد داور مسابقه عصر جدید

احسان علیخانی با انتشار این ویدئو در اینستاگرامش نوشت : احتمالا گوشه ای از این اختلاف نظر را در پشت صحنه برنامه دیده اید.

غیر از من که خود را موظف می دانم "وکیل مدافع" شرکت کننده ها باشم، مربیان برنامه هم در هر بخش، همین قدر غیرتی و حساس هستند نسبت به اجراهایی که از سوی آنها راهنمایی شده و تعلیم دیده است.

حمید ترکاشوند در حمایت از شرکت کننده بخش خوانندگی مرتضی ریاحی تا مرز اعتراض تند به آریا عظیمی نژاد عزیز و سخت گیر در موسیقی که اولین رای قرمز را داد، پیش رفت اما در عصرجدید، در حرفه ای ترین شکل بحث می شود. اما نه دعوایی در کار است و نه حریم و حرمتی می شکند.

همونطور که حمید عزیز در این ویدئو گفت :" من یک هفته است دارم با این بچه زندگی می کنم" ما همه یک خانواده هستیم که روز به روز بزرگتر می شود .

با محکم ترین استدلال به جدال و جدل باهم می رویم و به همین دلیل، همه از تک تک ثانیه های عصرجدید لذت می بریم.

احسان علیخانی

احسان علیخانی مجری مسابقه عصر جدید

عصر جدید یک مسابقه استعدادیابی است که با اجرای احسان علیخانی شنبه و یکشنبه هر هفته ساعت 22:30 از شبکه سه سیما پخش میشود.

 احسان علیخانی و داوران مسابقه عصر جدید

احسان علیخانی و داوران مسابقه عصر جدید

آریا عظیمی نژاد ، امین حیایی ، رویا نونهالی و سیدبشیر حسینی به عنوان داوران مسابقه عصر جدید در این برنامه حضور دارند.

واکنش احسان علیخانی به خبرساز شدن مشاجره در پشت صحنه عصر جدید!

3.649
این مطلب مفید بود ؟3514
منبع : صفحه شخصی احسان علیخانی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی