پارسا خائف
برنامه عصر جدید شب گذشته با پخش مستندی از داستان تولد پارسا خائف پسر خواننده عصر جدید و تدارک ویژه برنامه هایی تا فینال روی آنتن رفت.

ادامه پخش عصر جدید تا رسیدن به فینال

برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی شب گذشته با داستانی متفاوت روی آنتن شبکه سه سیما رفت. با اتمام مرحله نیمه نهایی بسیاری از مخاطبان این برنامه گمان میکردند که تا روز فینال خبری از ادامه پخش عصر جدید نخواهد بود اما این برنامه شب گذشته با روایتی متفاوت از داستان زندگی پارسا خائف روی آنتن رفت.

داستان تولد یک ستاره در عصر جدید

با معرفی پنج فینالیست نهایی عصر جدید تا زمان برگزاری فینال این مسابقه بزرگ استعدادیابی باشگاه مهارت برای این فینالیست ها برگزار میشود و پخش برنامه عصر جدید تا روز فینال همچنان ادامه دارد.

پارسا خائف

اجرای پارسا خائف در برنامه عصر جدید

شب گذشته برنامه عصر جدید با داستانی از زندگی پارسا خائف پسر خواننده عصر جدید روی آنتن رفت.

پارسا خائف

عکسی از اجرای پارسا خائف خواننده برنامه عصر جدید

در مستند زندگی پارسا خائف محل زندگی ، خانواده ، مدرسه و همه مسائلی که در رشد پارسا تاثیرگذار بود و راه را برای رسیدنش به این مرحله هموار کرد به نمایش گذاشته شد.

پارسا خائف

پارسا خائف خواننده برنامه عصر جدید

در این مستند از داستان تولد یک ستاه در عصر جدید داوران برنامه به تعریف و تمجید از پارسا پرداختند و از تلاشش برای رسیدن به مرحله فینال صحبت کردند.

برنامه عصر جدید

ادامه پخش برنامه عصر جدید تا فینال

پخش برنامه عصر جدید با نمایش قسمت هایی از باشگاه مهارت فینالیست ها ، صحبت های داوران و گفتگو با شرکت کننده ها طبق روال قبلی پخش یکشنبه، دوشنبه و پنج شنبه هر هفته در ساعت 22:30 روی آنتن می رود و فینال این برنامه 28 مرداد همزمان با شب عید غدیر، از آنتن شبکه 3 سیما پخش می شود.

از داستان تولد یک ستاره در عصر جدید تا تدارک برنامه هایی جذاب

3.88
این مطلب مفید بود ؟62
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی