علیرضا بیرانوند

ماجرای علیرضا بیرانوند و تماشاگران پرسپولیس

تاریخ انتشار : 30 آبان 1396کد مطلب : 60092زمان مطالعه : 2 دقیقه
هواداران پرسپولیس از علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش تیمشان دلخور هستند و به خاطر همین دیروز او را مورد تشویق قرار ندادند.

پشت پرده حرکت علیرضا بیرانوند

برای آشتی دادن هواداران با علیرضا بیرانوند، بازیکنان پرسپولیس خیلی تلاش کردند. تلاش هایی که البته به ثمر ننشست و هواداران با شعارها و گاه حتی با سکوت شان نشان دادند که از دروازه بان ملی پوش تیم شان دلخورند.

دلیل این دلخوری هم همان حرف هایی بود که بیرانوند بعد از بازی با سایپا درباره جدایی اش به زبان آورد و گفت که ترجیح می دهد به فکر خودش باشد. همان موقع هم هواداران در فضای مجازی از خجالت او درآمدند و همه تلاش قرمزپوشان هم برای این بود که آنها پیش از بازی با پدیده، با بیرانوند آشتی کنند. تشویق نشدن این دروازه بان اما نشان داد که چنین اتفاقی نیفتاده.

در بازی های پیشین پرسپولیس علیرضا بیرانوند وقتی برای گرم کردن وارد زمین می شد، به شدت مورد تشویق قرار می گرفت اما دیروز نام او را از هیچ جایگاهی و از زبان هیچ هواداری نشنیدیم. دروازه بان شماره یک پرسپولیس نه تنها تشویق نشد، بلکه حتی هواداران در اعتراض به او و رفتارها و گفته هایش، رقیب او یعنی بوژیدار رادوشوویچ و حتی احمدرضا عابدزاده را تشویق کردند. جالب تر اما شعارهای سکونشین هایی بود که مدام فریاد می زدند:«پیراهن پرسپولیس بابا غیرت داره.» البته بازیکنان پرسپولیس بارها به سمت تماشاگران رفتند و از آنها می خواستند که بیرانوند هم مثل بقیه تشویق شود اما حرف شان را هیچکس نپذیرفت.

علیرضا بیرانوند

دلخوری هواداران از دروازه بان پرسپولیس

بیرانوند حتی وقتی توپ می گرفت، تشویق نمی شد و در دقیقه 43 هم وقتی بر سر مدافعان پرسپولیس فریاد می زد، هواداران از او خواستند زودتر بازی را شروع کند که با بی دقتی توپ را به تابلوهای تبلیغاتی کوبید و از سوی هواداران عصبانی «هو» شد.

او البته این اعتراض ها را بی پاسخ نگذاشت و در یکی دو صحنه با نشان دادن علامت هیس، سکونشین ها را به سکوت دعوت کرد.

ماجرای علیرضا بیرانوند و تماشاگران پرسپولیس

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
برگرفته از ایران ورزشی/ی
وبگردی