علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی
علیرضا بیرانوند در مصاحبه ای بیان کرد: در حال حاضر ما نه به پرتغال فکر می کنیم و نه اسپانیا چون موفقیت در بازی مقابل مراکش می تواند کلید موفقیت ما در جام جهانی باشد.

صحبت های علیرضا بیرانوند در رابطه با جام جهانی 2018

شانس قهرمانی ایران در جام جهانی 2018 افزایش پیدا کرد

بیرانوند دروازبان تیم ملی ضمن تبریک سال نو درباره آخرین شرایط تیم ملی گفت:تونس در جام جهانی حضور دارد و الجزایر هم از بهترین تیمهای آفریقاست و به طور قطع این دو بازی به ما کمک خواهد کرد که بهتر شرایط بازی با مراکش را درک کنیم و امیدوارم بعد از این دو بازی تمام خواسته های کادر فنی محقق شود.
 
علیرضا بیرانوند

صحبت های علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی

وی افزود:تمام تیمهایی که به جام جهانی می آیند هدفشان کسب موفقیت است، طبعا ما هم چنین هدفی داریم و برای همین تمام تلاشمان را می کنیم تا در بهترین شرایط وارد جام جهانی شویم.
بیرانوند با اشاره به اردوی قبلی, بازی تمرینی گذشته و تمرینات ریکاوری گفت:تمام فکر و ذکر خودمان را معطوف به بازی با مراکش کرده ایم تا از این بازی با موفقیت خارج شویم.
 
وی خاطر نشان کرد:موفقیت در این بازی یعنی جنگندگی و انگیزه بیشتر بازیکنان تیم ملی در دو دیدار بعدی برابر اسپانیا و پرتعال.
بیرانوند در آخر گفت:اکنون ما نه به اسپانیا فکر می کنیم و نه پرتغال چون موفقیت در بازی برابر مراکش می تواند کلید موفقیت ما در جام جهانی باشد.

مصاحبه علیرضا بیرانوند درباره تیم ملی در جام جهانی

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از پارس/ح.ب
وبگردی