علیپور پرسپولیس

مهاجم تیم پرسپولیس رکورد کریم باقری و علی دایی را زد

تاریخ انتشار : 24 آذر 1397کد مطلب : 73304زمان مطالعه : 2 دقیقه
با دو گلی که علی علیپور مهاجم پرسپولیس مقابل تیم پارس جنوبی جم زد، از رکورد گلزنی علی دایی و علی کریم باقری در باشگاه پرسپولیس عبور کرد.

عبور علیپور از علی دایی و کریم باقری!

مشرق: روز گذشته پرسپولیس موفق شد در یک بازی خانگی با نتیجه ی 3 بر یک از سد پارس جنوبی جم بگذرد. در این بازی علی علیپور آقای گل فصل گذشته ی لیگ برتر، 2 گل برای سرخپوشان پایتخت زد و با 7 گل زده به رده ی سوم جدول گلزنان برتر لیگ صعود کرد. گل هایی که علیپور در بازی روز گذشته زد چند رکورد جدید را برای او به همراه داشت که آن ها را بررسی کرده ایم.

عبور از دایی و باقری

با دو گلی که علیپور مقابل پارس جنوبی جم به ثمر رساند تعداد گل های او در باشگاه پرسپولیس به 45 گل رسید. علیپور حالا با این 45 گل از تعداد گل های علی دایی آقای گل جهان و کریم باقری در باشگاه پرسپولیس عبور کرده است و ششمین گلزن برتر تاریخ باشگاه پرسپولیس است. علیپور در لیگ هم 37 گل برای پرسپولیس زده است که تعداد گل هایش در لیگ با لباس پرسپولیس با تعداد گل های علی پروین اسطوره ی این باشگاه در لیگ برابری می کند.
 علی علیپور

علی علیپور از رکورد باقری و دایی گذشت

تاثیرگذار در عصر برانکو

مهدی طارمی با 49 گل زده در باشگاه پرسپولیس بهترین گلزن این تیم در تاریخ لیگ برتر است. بعد از طارمی، علی علیپور با درخششی که در دوران حضور برانکو ایوانکوویچ در این تیم داشته، حالا با 44 گل زده دومین گلزن برتر پرسپولیس در لیگ برتر است. علیپور که با 140 بازی در زمان حضور برانکو ایوانکوویچ بیشتر از هر بازیکن دیگری در ترکیب پرسپولیس قرار گرفته است، با 26 پاس گلی که داده، بهترین پاسور باشگاه پرسپولیس در زمان حضور برانکو در این تیم هم است. علیپور که حالا با 7 گل زده در رده ی سوم برترین گلزنان لیگ هجدهم قرار دارد، با توجه به اینکه آنتونی استوکس 8 گله از فوتبال ایران رفته است و کی روش استنلی هم که با 9 گل آقای گل فعلی رقابت ها است در بازی پایانی نیم فصل اول سپاهان در لیگ برتر محروم است، این شانس را دارد که در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر هم از رکورد گلزنی مهدی طارمی در باشگاه پرسپولیس بگذرد و بهترین گلزن تاریخ باشگاه پرسپولیس در لیگ برتر شود و هم برای دومین فصل پیاپی به عنوان آقای گلی لیگ برتر برسد.
انتهای پیام/ح.ب

مهاجم تیم پرسپولیس رکورد علی پروین و علی دایی را زد

54
این مطلب مفید بود ؟40
وبگردی