نمناک اخبارورزشی واکنش علی دایی به صحبت های علی کریمی
علی دایی ، علی کریمی
علی دایی پس از تساوی تیمش برابر فولاد، علاوه بر بازی، به صحبت های علی کریمی نیز واکنش نشان داد.
تاریخ انتشار : 26 فروردین 1396

صحبت های علی دایی در کنفرانس خبری

علی دایی روز گذشته در کنفرانس خبری پیش از بازی با فولاد در برابر صحبت های ترکاشوند از عالیشاه و نورالهی دفاع کرد و درباره بازیکنان کروات صحبت کرده بود که این صحبت ها با واکنش علی کریمی و باز کردن ماجرای سپانوویچ، ادامه یافت.

علی دایی پس از تساوی تیمش برابر فولاد، علاوه بر بازی، به صحبت های علی کریمی نیز واکنش نشان داد، صحبت های دایی را درکنفرانس خبری مرور می کنیم:دو بر دو تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: 

حرف های دایی بعد از تساوی نفت تهران و فولاد خوزستان

باید در نیمه اول کار را تمام می کردیم

نیمه اول بازی بهترین بازی ما در این فصل بود. بازیکنان ما از نظر فوتبالی خوب بودند. نیمه اول باید بازی را تمام می کردیم. بازیکنان مان مقداری تمرکز نداشتند. باید در نیمه اول، دو سه گل می زدیم. نیمه دوم هم بازیکنان ما بهتر از فولاد خوزستان بودند. در این بازی حقمان به هیچ وجه مساوی نبود. دو اشتباه کردیم و بازی مساوی شد.

 

 علی دایی

حرف های علی دایی و دفاع از بازیکنانش

 

روی اشتباه بچگانه دو گل خوردیم

روی دو اشتباه بچگانه امتیازهای بازی را از دست دادیم. امیدواریم در فینال جام حذفی این اتفاق ها را جبران کنیم.

 

برای خودمان، برادر و خواهرمان بازی می کنیم

ما برای خودمان و برادر و خواهرهای مان بازی می کنیم! من شرایط خودمان را گفتم. ما شبیه تیم محلی هستیم و مانند آنها اداره می شویم. از بازیکنانم تشکر می کنم که با این وضع به تمرین می آیند. در طول لیگ چنین شرایطی بی سابقه بوده است. بچه های ما از جان مایه گذاشتند و تا اینجا توانسته ایم نتایج قابل قبولی بگیریم.

 

به صحبت های کریمی علیه خودم عادت دارم

من صحبت های علی کریمی علیه خودم عادت دارم. من او را دوست دارم. من از دو شاگردم دفاع کردم. دو شاگردی که همه مردم هم می دانند چطور بازی کردند. او از مدیرانی حمایت کرده که مردم نمی دانند از کجا آمده اند. زمانی که سرمربی پرسپولیس بودم، یک بازیکن کروات آوردم. تاریخ همیشه زنده است. من آمدن آن بازیکنان را گردن گرفتم و از مردم عذرخواهی کردم. متاسفانه ما آن بازیکنان را جذب کردیم. قرارداد آن بازیکنان را ببینید. با بازیکنانی قراردادهایی آنچنانی می بندند که هیچ کیفیتی ندارند. من آن موقع نامه زدم که آنها را نمی خواهم اما کسی از رفتن اوکراینی ها اطلاعی پیدا نکرد.

 

علی دایی

حرف های علی دایی و دفاع از بازیکنانش 

به کسی اجازه نمی دهم علیه کریمی صحبت کند

مردم فوتبال را می فهمند و تا الان هم قضاوت های درست و بجایی داشته اند. من برای همکارم متاسفم. به جای دفاع از حق از روی کینه های شخصی صحبت می کند. این صحبت ها او را بزرگ نمی کند. او باید روش و منشی را در پیش بگیرد که بزرگ دیده شود. من به خودم و شما اجازه نمی دهم علیه او صحبت کنید. ان شاءالله برای فوتبالی که جوانی خودمان را گذاشتیم هوای هم را داشته باشیم نه اینکه هوای غیر فوتبالی هایی را داشته باشیم که معلوم نیست از کجا آمدند. شما می توانید اسناد و مدارک باشگاه را نگاه کنید و ببینید آقای سپانوویچ چطور از باشگاه رفتند. 

دایی شجاعت عذرخواهی را داشت

حداقل علی دایی شجاعت این را داشت که از مردم عذرخواهی کند. امسال با اینکه گلر احتیاج داشتم هشت، نه دروازه بان خارجی را رد کردم. اینکه کسی علیه من صحبت کند عادی شده است. برای من عادی شده که او راجع به من و صحبت هایم موضع منفی بگیرد. ان شاءالله خدا همه ما را به راه راست هدایت کند.

واکنش علی دایی به صحبت های علی کریمی

برگرفته از افکارنیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف