نمناک اخبارورزشی آیا بهتر است پرسپولیس علی علیپور را بفروشد؟
علی علیپور ، باشگاه پرسپولیس
علی علیپور مهاجم جوان و سرعتی سرخ پوشان پایتخت با یک پیشنهاد خوب از یک باشگاه قطری مواجه شده است.
تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1396

علی علیپور از قطر پیشنهاد دارد

مهاجم جوان سرخ پوشان با پیشنهاد یک تیم قطری مواجه شده است اما آیا پرسپولیس به این بازیکن خود نیاز دارد یا بهتر است که او را بفروشد؟ علی علیپور یکی از استعدادهای فوتبال ایران است که در پرسپولیس با وجود آنکه کمتر فرصت بازی به او می رسد اما عملکردی خوبی از خود نشان داده است.
بازیکن سابق نفت هر بار در کنار طارمی در ترکیب اصلی پرسپولیس به میدان رفته درخشیده است. او زوج خوبی برای طارمی در خط حمله سرخ پوشان است اما با آمدن گادوین منشا و به احتمال خیلی زیاد یک مهاجم دیگر شرایط برای علیپور سخت و سخت تر خواهد شد.
مهاجم جوان و سرعتی سرخ پوشان پایتخت با پیشنهاد خوب یک باشگاه قطری مواجه شده و تلاش می کند تا زمینه جدایی اش از پرسپولیس را فراهم کند اما آیا پرسپولیس به علیپور نیاز دارد؟
در صورت ماندن طارمی در پرسپولیس یکی از گزینه های که می تواند در گل زدن آقای گل لیگ نقش داشته باشد علیپور است. این مهاجم جوان با سرعت بالایی که دارد مدافعان حریف را به خود مشغول می کند تا برای طارمی فضا سازی کند.او خوب پاس گل می دهد و در پنالتی گرفتن هم تبحر خاصی دارد و همه اینها به سود طارمی است و به نظر می رسد که در صورت ماندن آقای گل دو فصل اخیر لیگ بهتر است که برانکو مهاجم جوان تیم خود را حفظ کند.

 
 
 علی علیپور

پیشنهاد باشگاه قطری به مهاجم پرسپولیس

 اما از طرف دیگر پرسپولیس با بحران مالی مواجه شده است و نیاز به تزریق پول دارد. بازیکنان پرسپولیس با توجه به عملکرد خوب در لیگ و لیگ قهرمانان آسیا مورد توجه تیم های اروپایی و آسیایی قرار گرفته اند. علیپور می تواند با حضور در لیگ ستارگان قطر حتی برای یک دو فصل شرایط مالی خود را بسیار بهتر کند و باید از این فرصتی که نصیب او شده به خوبی استفاده کند.

مدیران پرسپولیس بهتر است که به جای سنگ اندازی سر راه بازیکنان جوان خود به دنبال درآمد زایی از آنها باشند. با فروش علیپور بخشی از مشکلات مالی این بازیکن و باشگاه پرسپولیس حل می شود و این بازیکن می تواند انتقال خوبی برای سرخ پوشان باشد. او با حضور در لیگ ستارگان قطر تجربه لازم را به دست خواهد آورد و در آینده ای نزدیک به بازیکنی کامل تر و تاثیر گذارتر برای پرسپولیس تبدیل خواهد شد.

آیا بهتر است پرسپولیس علی علیپور را بفروشد؟

برگرفته از شفقنا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف