علی لهراسبی

همکاری جالب علی لهراسبی با ساسی مانکن!! + عکس

تاریخ انتشار : 17 اسفند 1394کد مطلب : 28014زمان مطالعه : 2 دقیقه
علی لهراسبی تازه ترین آهنگ خود را با نام مطمئنم با ترانه ای از ساسان یافته معروف به ساسی مانکن منتشر کرد.

آهنگ جدید علی لهراسبی با ترانه ساسی مانکن

علی لهراسبی خواننده محبوب موسیقی پاپ که قبل از این همکاری اش با شادمهر عقیلی حاشیه ساز شده بود در تازه ترین قطعه خود با ساسی مانکن همکاری کرد که بازتاب زیادی به همراه داشت.

علی لهراسبی که در آلبوم «تصمیم» و پس از همکاری با «شادمهر عقیلی» حاشیه ها و سر و صداهای زیادی را در محافل خبری و فضای مجاری به وجود آورده بود و حتی مقطعی را نیز ممنوع الکار بود، اثر جدید خود را در روزهای گذشته با ملودی و ترانه ای از ساسان یافته منتشر کرده است.

ساسی مانکن

همکاری ساسی مانکن با علی لهراسبی


قطعه «مطمئنم» که در روزهای گذشته منتشر شد، جدید ترین اثر این خواننده است که نخستین همکاری لهراسبی و ساسان یافته به حساب می آید. این همکاری در حالی اتفاق افتاده که «ساسان یافته» سالهاست که از ایران خارج شده و در کشورهایی چون ترکیه و آلمان به سر می برد و کنسرت هایی را نیز روی صحنه برده است.

علی لهراسبی

کاور آهنگ جدید علی لهراسبی با شعر و آهنگی از ساسی مانکن 

«ساسان یافته» در روز انتشار این اثر در اینستاگرامش درباره قطعه «مطمئنم» نوشت:«قطعه دوست خوبم علی لهراسبی پخش شد. تنظیم این کار اثری از نوید میرزایی است و شعر و ملودی این کار از من است. امیدوارم دوستش داشته باشید.»
علی لهراسبی این روز ها در حال تولید آلبوم جدید خود است و چهره هایی چون بهروز صفاریان، فواد غفاری، حدیث دهقان و... در این آلبوم با لهراسبی همکاری داشته اند.
در این بین گفته می شود برخی چهره های خاص نیز در این آلبوم با لهراسبی همکاری کرده اند که این خواننده هنوز اشاره ای به نام همکاران دیگرش در این آلبوم نداشته است.

همکاری جالب علی لهراسبی با ساسی مانکن!! + عکس

3.622
این مطلب مفید بود ؟166
برگرفته از موسیقی ما - /ک
برچسب :
وبگردی