علی نصیریان
علی نصیریان بازیگر سریال شهرزاد امسال با فیلم سینمایی امپراطور جهنم به کارگردانی پرویز شیخ طادی در جشنواره فیلم فجر حاضر شد.

علی نصیریان در آستانه اولین سیمرغ جشنواره فجر

علی نصیریان بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون کشورمان امسال به یک فیلم راهی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر شد . هفته گذشته اسامی فیلم های راه یافته به بخش مسابقه سودای سیمرغ اعلام شد و نام فیلمی با بازی علی نصیریان هم در بین آنها دیده میشد.

فیلم سینمایی امپراطور جهنم به کارگردانی پرویز شیخ طادی با بازی علی نصیریان و علیرام نورایی به جشنواره فجر 96 رسید.

علی نصیریان

شانس علی نصیریان در جشنواره فجر چقدر است

علی نصیریان بازیگر نقش های متفاوت سینما و تلویزیون این بار با فیلمی متفاوت راهی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر شد . پرویز شیخ طادی سال 88 فیلم شکارچی شنبه را ساخت و علی نصیریان در این نیز با نقشی متفاوت جلوی دوربین رفت. کارگردان موضوعات خاص سینما تجربه موفقی در همکاری با علی نصیریان داشته که آن را دوباره تکرار کرده است.

علی نصیریان

علی نصیریان در نمایی از فیلم امپراطور جهنم

فیلم امپراتور جهنم به نقد جنایات خاندان آل سعود و گسترش گروه داعش در منطقه، اروپا و آمریکا می پردازد.

علی نصیریان

علی نصیریان در نمایی از فیلم امپراطور جهنم

این کارگردان کشورمان پیش از این با فیلم روزهای زندگی برنده سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی سی امین دوره جشنواره فیلم فجر شده بود و این بار با فیلم امپراطور جهان به دنبال کسب دومین سیمرغ بلورین خود برآمد.

علی نصیریان

علی نصیریان در نمایی از فیلم امپراطور جهنم

علاوه بر علی نصیریان ، فرخ نعمتی ، علیرام نورایی، عنایت شفیعی، کوروش زارعی و تعدادی از بازیگران لبنانی در امپراتور جهنم به ایفای نقش پرداخته اند.

علی نصیریان

علی نصیریان در نمایی از فیلم امپراطور جهنم

علی نصیریان بازیگر پیشکسوت کشورمان در بهمن ماه 1313 در تهران متولد شد. او در بازیگری همراهِ محمدعلی کشاورز و جمشید مشایخی و داود رشیدی و عزت الله انتظامی، 5 بازیگر مرد ماندگار تئاتر و سینما و تلویزیون ایران به شمار می رود.

این هنرمند پیشکسوت در 1380 به عنوان یکی از چهره های ماندگار ایرانی در رشتهٔ بازیگری تئاتر و سینما شناخته شد و نشان درجه یک هنری را ازرئیس جمهور وقت دریافت کرد.

علی نصیریان

علی نصیریان در نمایی از فیلم امپراطور جهنم

سی و ششمین جشنواره فیلم فجر 12 تا 22 بهمن ماه به دبیری ابراهیم داروغه زاده برگزار خواهد شد.

علی نصیریان با امپراطور جهنم در جشنواره فجر + تصاویر

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی