علی کریمی

حمله علی کریمی به فدراسیون و برنامه 90

تاریخ انتشار : 14 بهمن 1396کد مطلب : 63931زمان مطالعه : 4 دقیقه
علی کریمی سرمربی سپیدرود رشت پس از تساوی تیمش مقابل استقلال خوزستان در نشست خبری حضور یافت.

ماجراهای علی کریمی پس از تساوی مقابل استقلال خوزستان

سرمربی سپیدرود می گوید امیدوار است در بازی های بعدی امتیازات لازم را بدست بیاورند.

دیدار تیم های سپیدرود رشت و استقلال خوزستان با تساوی یک بر یک به پایان رسید. علی کریمی در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد:بازی را خوب شروع کردیم و موقعیت هایمان را از دست دادیم. ما تمرکز لازم را نداشتیم و گل دریافت کردیم. یک بازیکن مان را متاسفانه از دست دادیم و شرایط سخت شد. تیم ما برای کسری یک نفر تلاش می کردند. خدا را شکر با کمک تماشاگران که مثل همیشه حمایت کردند بازی را به انتها رساندیم.
او ادامه داد:این نتیجه برای ما حکم شکست را دارد چون باید مقابل یکی از رقبایمان در انتهای جدول پیروز می شدیم. جا دارد به خاطر تلاش بازیکنانم از آن ها تشکر کنم. ان شاءالله بتوانیم در بازی های بعدی امتیازات لازم را بدست بیاوریم.
کریمی با بیان اینکه چک پرداختی بازیکنان را خودش به آن ها تحویل داده است، درباره داوری دیدار گفت:من می خواهم درباره داوری صحبت نکنم. بالاخره همه اشتباه می کنند و من همیشه اعلام کردم. اما امروز خیر سرمان یکی از داورانی که می خواهد جانشین آقای ترکی، ممبینی و... بشود قضاوت می کرد. ما به کجا داریم می رویم؟ آقایان اصفهانیان و غیاثی که وقتی خارج از گود می نشینند خطایی که اتفاق نیفتاده را خطا تشخیص می دهند اما در حال حاضر که پست دارند عقایدشان تغییر کرده است. من نمی دانم این انتصابات در فدراسیون فوتبال روی چه حساب و کتابی است.
سرمربی سپیدرود با برداشتن میکروفون برنامه 90 از روی میز کنفرانس خبری افزود:چرا وقتی قرار نیست بازی های ما را در برنامه پخش کنید، این را اینجا می گذارید؟ آقای فردوسی پور هم برنامه اش را به سمتی برده که بحث کارشناسی ندارد و یک سری از بازی ها را نشان نمی دهد. چرا داوری بازی های ما را نشان نمی دهد؟ باشگاه تمام سعی و تلاشش را می کند که در لیگ برتر بماند. تاج کجاست؟ این انتصابات روی چه حسابی است؟ اگر فوتبال نباشد تاج و امثال تاج نیستند.
علی کریمی ادامه داد:به قرآن، به دین، به پیغمبر من چند بار به تاج، کفاشیان و ساکت گفتم که اگر باشگاه ها نباشند شما هم نیستید. پشت سر هم افراد را جریمه می کنند. بخاطر یک بطری 40 میلیون تومان جریمه کردند. مگر جریمه کردن حساب و کتاب ندارد؟ فدراسیون باید کسری بودجه خودش را با جریمه های انضباطی تامین کنند؟ در حال حاضر کمتر از 20 30 میلیون تومان جریمه نمی کنند. دیگر باید بگوییم بانک فدراسیون فوتبال! اگر بخش خصوصی سرمایه گذاری می کند باید سرش را ببرند؟ الان هم من را جریمه می کنند. جرات دارند من را جریمه کنند. بازیکنان من با اینکه 10 نفره بهترین بازی را از خود به نمایش گذاشتند اما ناراحت به رختکن آمده اند. من چطور می توانم با این شرایط، بازیکنان را از نظر روحی و روانی برای بازی بعد آماده کنم؟
او افزود:من منتظر شما هستم و می دانم با شما چه کار کنم! داور بازی بازیکن را اخراج نکرده ولی فدراسیون فوتبال بعد از بازی بازیکن را محروم می کند! اگر آن حرکت جریمه داشت چرا خود داور اخراج نکرد؟ داور را محروم می کنند اما اسم او را اعلام نمی کنند. برای چه؟ باید اسمشان را اعلام کنند که عبرت شود برای داوران دیگر! مگر خون داورها رنگین تر است؟
سرمربی سپیدرود در ادامه صحبت هایش گفت:من در ابتدای صحبت هایم گفتم که ما در زمان های حساس بازی که باید تمرکز داشته باشیم، نداریم. دو شب پیش هم چلسی در خانه خودش در 6-7 دقیقه دو گل دریافت کرد. ما در حال تلاش هستیم که تمرکزمان را بدست بیاوریم که به شرایط خوبی برگردیم. ما می خواهیم در فرصتی که داریم این مشکل را حل کنیم.

علی کریمی با تساوی به شفر رسید

شاگردان علی کریمی در صورت کسب 3 امتیاز می توانستند تا حدود زیادی خیال خود را بابت بقاء در لیگ برتر راحت کنند. آنها در این دیدار علی رغم از دست دادن یک ضربه پنالتی توسط حسین ابراهیمی، با گل محمد نزهتی به گل اول رسیدند. اما پنالتی – اخراج میثم تهیدست همه نقشه های جادوگر را برملا کرد.

 

علی کریمی

علی کریمی سرمربی سپیدرود رشت

کریمی با این تساوی فرصت خوبی را برای فرار از قعر از دست داد و با 19 امتیاز در رده چهاردهم باقی ماند. او امیدوار است سپاهان با شکست مقابل پرسپولیس در همان 20 امتیاز باقی بماند تا فاصله این دو تیم همچنان یک امتیاز باقی بماند.

علی کریمی و تیمش در 8 هفته باقی مانده از لیگ هفدهم 4 بازی را مهمان و 4 بازی را میزبان خواهند بود که هفته آینده یکی از مهمترین چالش های دوران مربیگری جادوگر در این فصل رقم خواهد خورد. استقلال و وینفرد شفر در هفته بیست و سوم از سپیدرود میزبانی خواهند کرد تا شاهد یکی از جذاب ترین تقابل های این فصل باشیم.

حمله علی کریمی به فدراسیون و برنامه 90

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از تسنیم، ورزش3 - /م
برچسب :
وبگردی