عمل زیبایی پسر جوان
پسر جوان 25 ساله تایلندی در اقدامی عجیب و غریب و باورنکردنی 30 بار عمل زیبایی انجام داده است.

مرد تایلندی با 30 قلم آرایش وارد کشور کره می شود تا خود را شبیه کره ای ها جلوه دهد

"راچاداپونگ پراسیت"، مرد 25 ساله اهل تایلند, دو سال پیش تغییرات چشمگیری در ظاهر خود با کمک جراحی پلاستیک, در سراسر آسیا سرخط خبرها بوده است.او پس از گذراندن 30 مرحله جراحی زیبایی, مانند یک ستاره محبوب کره ای به نظر می رسد.با مقایسه عکس های یادگاری قبل و بعد از جراحی پلاستیک که در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید ، مطمئن می گویید که آن ها دو نفر متفاوت هستند, اما این فقط به شما نشان می دهد که چند عمل بینی, و کارها و تغییر شکل چشم می تواند چه تغییراتی را ایجاد کند.گرچه او کارهایی بیشتر از عمل صورت انجام داده است.

گزارش ها حاکی از آن است که او طی دو سال حداقل 30 عمل جراحی زیبایی انجام داده است که حداقل 300.000 بات تایلند (9.100$) ارزش دارند اما او ادعا می کند که ارزشش را داشته, زیرا به او اجازه می دهد تا زندگی خود را به طور کامل تغییر دهد و از یک فروشنده کفش به یک رقاص مشهور در یک تئاتر در سالن رقص تبدیل شود.

دلیل عمل زیبایی های پسر جوان

مرد تایلندی که می خواهد خود را شبیه کره ای ها جلوه دهد 

"پراسیت" که اسمش را "مینهو" گذاشته، بعد از اینکه ستاره کره ای ( شینی، عضو گروه مینهو) مورد الهامش قرار گرفت، در ماه می 2017 سرتیتر خبرها قرار گرفت، او به وبسایت دیلی نیوز گفت که او به سمت جراحی پلاستیک رفت چون هرگز در زندگی اش موفق نبوده است, نه در رابطه عاشقانه و نه در حرفه اش. در گذشته, تای مینهو با فروش کفش به گردشگران، زندگی می کرد و به این ترتیب او موفق به انجام اولین مراحل جراحی خود شد.او با استفاده از ستاره کره ای معروف، مینهو، که الهام بخش او بود، طی دو سال جراحی های زیبایی را انجام داد و ظاهر خود را کاملاً تغییر داد.

 پسر جوان 25 ساله تایلندی

پسر جوانی که عمل زیبایی کرد تا خودش را شبیه به کره ای ها کند

مینهو ادعا می کند که تحول اساسی او بسیار موثر بود و او در رسانه های اجتماعی نیز بسیار محبوب شد. مینهو جوان می گوید:"من اکنون بسیاری از کارهایی که نمی توانستم در گذشته انجام دهم را انجام می دهم, و خجالت نمی کشم که جراحی پلاستیک ام را دنیا بفهمند. این کار من را به شخصی متفاوت تبدیل کرد و به من موقعیت ها و شانس های زیادی را در زندگی ام داد؛ می توانم تایید کنم که جراحی زیبایی اعتیاد آور نیست, اما می تواند به شما کمک کند زندگی تان را تغییر دهید. "

 

عمل زیبایی پسر جوان

پسر جوان 25 ساله تایلندی 

این مرد تنها مرد تایلندی نیست که در طی چند سال اخیر سرخط خبرها برای تغییر جراحی پلاستیک شدید بوده است سال گذشته, ما درباره یک مرد جوان گزارش داده بودیم که به روش های زیبایی زیادی برای رسیدن به یک شخص کارتن مانند، دست زده بود و نوپاجیت مونلین 22 ساله بعد از جراحی هایش کاملا ظاهری متفاوت پیدا کرد.

پسر جوانی که 30 مدل عمل زیبایی کرده تا ... !

3.8121
این مطلب مفید بود ؟9229
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی