نمناک فرهنگ و هنرچهره ها افتضاح بوتاکس روی صورت مریم اوزرلی خرم سلطان + تصاویر
مریم اوزرلی خرم سلطان ، عکس مریم اوزرلی
چهره عجیب مریم اوزرلی خرم سلطان بازیگر معروف ترک بعد از عمل زیبایی و بوتاکس مورد توجه هوادارانش قرار گرفت.

تغییر چهره باورنکردنی مریم اوزرلی خرم سلطان بعد از بوتاکس

مریم اوزلی بازیگری آلمانی - ترکیه ای که با ایفای نقش به عنوان خرم سلطان در تمام جهان شناخته و معروف شد دچار تغییر چهره باورنکردنی شده ، تغییر چهره ای که به جای زیبا تر شدن او را از زیبایی خود دور کرده است.

بوتاکس مریم اوزرلی خرم سلطان

فاجعه بوتاکس صورت مریم اوزرلی

مریم اوزرلی بعد از عمل

 تفاوت چهره مریم اوزلی قبل و بعد از بوتاکس

عمل زیبایی مریم اوزرلی

بر اساس گزارشات مجلات خبری ترکیه مریم اوزلی به دلیل تزریق بیش از حد استاندارد ژل به لبها و بوتاکس به جاهای مختلف پوست صورتش به این شکل درآمده است، تغییر چهره به عقیده ی هوادارانش افتضاح این چهره سینما و تلویزیون ترکیه در مراسم 71 امین جشنواره فیلم کن در فرانسه دیده شد و سوژه ای برای دوربین ها گشت .
 
 عمل زیبایی مریم اوزرلی
خرم سلطان بعد از بوتاکس
 

بیوگرافی کوتاهی از مریم اوزرلی

مریم اوزرلی با نام اصلی مریم سارا اوزرلی که با نقش خرم سلطان در بین مردم ایران شناخته شد در 12 اوت 1983 در کاسل آلمان به دنیا آمد. پدر او حسین اهل ترکیه و مادرش اورزولا آلمانی است. مریم اوزرلی برای بازی در سریال حریم سلطان از آلمان به ترکیه مهاجرت کرد و با بازی در این سریال به شهرت زیادی رسید و همین امر باعث شد تا همه او را با نام خرم سلطان بشناسند. اوزرلی یک خواهر و دو برادر دارد که خواهرش جانان نوازنده جاز است. 
مریم در هامبورگ بازیگری خوانده است . این بازیگر در سال 2012برای بازی در سریال حریم سلطان جایزه پروانه طلایی بهترین بازیگر زن را دریافت کرد. اوزرلی در سال 2013 به دلایلی نا معلوم سریال را رها میکند و بازیگر دیگری نقش خرم سلطان را بر عهده میگیرد. 

مریم اوزرلی خرم سلطان ، مریم اوزرلی بعد از عمل زیبایی

منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ن / ک
این مطلب مفید بود ؟ 37 16
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف