نیما کرمی

عکسهای خانوادگی “نیما کرمی” در کنار همسر و دخترش

تاریخ انتشار : 25 تیر 1396کد مطلب : 52980زمان مطالعه : 2 دقیقه
“نیما کرمی” صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری جدید از دخترش نیل به روز کرد و پدرانه ای زیبا برای او نوشت.

نیل دختری که جان نیما کرمی است

نیما کرمی مجری جوانی که برنامه صبحی دیگر او چند سالی است که پای ثابت برنامه های شبکه آموزش است صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از دخترش نیل به روز کرد و عاشقانه ای پدرانه برای او نوشت .

نیما کرمی با انتشار این عکس نوشت:

عکسهای خانوادگی نیما کرمی

نیل دختر نیما کرمی و زینب زارع

جان من است این دختر...

نیما کرمی مجری برنامه صبحی دیگر همسر زینب زارع دیگر مجری جوان تلویزیون است که در بسیاری از برنامه های مناسبتی میتوان حضور این دو مجری را در کنار هم دید . برنامه دعوت کار مناسبتی که در ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه یک سیما رفت یکی دیگر از همکاری های این زوج هنرمند تلویزیون کشورمان است.

نیما کرمی در دامان مرد بزرگی به نام شهریار کرمی تربیت یافت و خیلی زود در سن 16 سالگی وارد تلویزیون شد و توانست جایگاهی در دنیای هنر داشته باشد . این مجری جوان که در 16 سالگی کارش را با بازی در سریال روزه داران کوچک آغاز کرد چندسالی است که اجرای برنامه صبحی دیگر از شبکه آموزش را برعهده دارد و متولد خرداد 1356 در تهران است.

عکسهای خانوادگی نیما کرمی

نیما کرمی و همسرش زینب زارع در برنامه دعوت

نیما کرمی و زینب زارع که حدود 11 سال از عمر زندگی مشترکشان میگذرد دختری به نام نیل دارند . نیل دختر نیما کرمی در شب یلدای سال 92 به دنیا آمد.

عکسهای خانوادگی نیما کرمی

نیما کرمی و همسرش زینب زارع

نیما کرمی درباره نحوه آشنایی و ازدواجش گفت:

حدود سال 1385 با همسرم زینب زارع که از مجریان توانای کشور به حساب می آیند در رادیو آشنا شدم، وقتی با ایشان برخورد کردم جدا از ظاهرشان، از نوع برخورد و فعالیت اجتماعی ایشان خوشم آمد و به این نتیجه رسیدیم که ایشان گزینه مناسبی به شمار می روند.

عکسهای خانوادگی نیما کرمی

نیما کرمی و زینب زارع و دخترشان نیل در مشهد

زینب زارع همسر نیما کرمی در خصوص ورودش به این حرفه گفت :

سال 82 من دانشجوی تئاتر بودم و یکی از دوستانم به من گفت که برای گروه نیمرخ تست اجرا می گیرند، استودیوی این برنامه نزدیک دانشگاه ما بود، برنامه مربوط به نوجوانان و مجری برنامه هم مژده لواسانی بود. برای این برنامه مجری دوم می خواستند و اجرای من مورد قبولشان واقع شد که پس از آن به رادیو رفتم و کار اجرا را ادامه دادم تا به امروز …

عکسهای خانوادگی نیما کرمی

نرگس محمدی و علی اوجی در کنار نیما کرمی و زینب زارع

برنامه دعوت که در ماه رمضان توسط این دو مجری اجرا میشد حواشی داشت که یکی از آنها ماجرای خواستگاری کردن علی صالحی از پرستو صالحی در این برنامه بود که جنجال هایی را شکل داد.

عکسهای خانوادگی نیما کرمی

حضور نیل دختر نیما کرمی در برنامه دعوت 

عکسهای خانوادگی نیما کرمی

نیما کرمی و پوریا پورسرخ در کنار نیل دختر نیما کرمی

 

عکسهای خانوادگی نیما کرمی در کنار همسر و دخترش

4.123
این مطلب مفید بود ؟194
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی