عکسهای خانوادگی پویا امینی
پویا امینی بازیگر خط قرمز متولد 15 اردیبهشت 56 می باشد و به مناسبت 38 سالگی اش تصاویری از این بازیگر را برای شما انتخاب کرده ایم.

پویا امینی بازیگر سینما و تلویزیون که با بازی در سریال در قلب من وارد عرصه بازیگری شد و با سریال خط قرمز به شهرت رسید در سالروز تولدش لحظاتی در کنار همسر و پسر خود یک روز بیاد ماندنی را سپری کردند و عکسهایی به یادگار گرفتند.

پویا امینی و همسرش

پویا امینی و پسرش

پویا امینی و پسرش

ژست پویا امینی

پویا امینی متولد15 اردیبهشت ماه 1356 در تهران است . وی بازیگر، سینما و تلویزیون ایران است. علت اصلی شهرت او بازی در مجموعه های تلویزیونی پر بیننده مثل «خط قرمز» است.

 او که دارای دپیلم ریاضی فیزیک است. در دانشگاه در رشتهٔ کارگردانی نمایش پذیرفته و فارغ التحصیل شد. او کارش را در زمان دانشجویی از سال 1376 با بازی در سریال در قلب من به کارگردانی حمید لبخنده و در نقش سینا آغاز کرد.

 پس از فارغ التحصیل شدن با بازیگری در سریال ها کار خود را ادامه داد. در سال 1384 اولین تجربه بازیگری سینمایی با نقش آفرینی در فیلم سینمایی شام عروسی در نقش پارسا را بدست آورد.او همچنین عضو تیم والیبال و فوتبال و کارتینگ هنرمندان می باشد.

وی دارای یک فرزند پسر به نام ایلیا است. پویا امینی در رابطه با فرزندش می گوید:ایلیا یک هدیه زیبا و برای من بسیار شیرین از طرف خدا بود که صحیح و سالم به من و همسرم داد و دوست دارم پسرم به تمامی آرزوهایی که دارد برسد.

عکسهای خانوادگی پویا امینی در سالروز تولدش

4.322
این مطلب مفید بود ؟193
برگرفته از نیک صالحی - / ل
برچسب :
وبگردی