دوقلوهای بهم چسبیده
زن باردار 36 ساله توسط تیم جراحی به روش سزارین زایمان کرد تا دوقلوهای بهم چسبیده اش را به دنیا بیاورد ، نوزادانی که تا قبل از تولد هیچ کس حتی نمی دانست آنها دوقلو هستند.

دوقلوهای بهم چسبیده با یک بدن و دوسر

بازهم تولد نوزادان دوقلوی عجیب الخلقه و بهم چسبیده به دلیل چک آپ نشدن مادر در دوران بارداری ، وضعیت نوزادان دختر به گفته ی پزشکان مناسب نیست و امیدی برای زنده بودن آنها وجود ندارد.
Conjoined female twins are fighting for their lives after being born with one body and two heads
 دوقلوهای بهم چسبیده

عکس دوقلوهای بهم چسبیده عجیب الخلقه در کامبودیا

تولد دختران دوقلوی بهم چسبیده

نوزاد دوقلوی دختر که هنوز نامی برای انها انتخاب نشده است در یکی زا بیمارستان های کامبودیا متولد شدند.
"کت می" مادر 36 ساله ی این دختران دوقلوی به هم چسبیده توانایی پرداخت هزینه های سونوگرافی و معاینات دوران بارداری را نداشته است برای همین هیچ اطلاعی از وضعیت سلامتی نوزادانش و حتی دوقلو بودن آنها نداشته تا اینکه با درد زایمان به بیمارستان مراجعه کرد و پزشکان به وضعیت بارداری او مشکوک شدند برای همین زایمان طبیعی انجام نشد و به طور سزارین نوزادان دوقلوی بهم چسبیده متولد شدند .
 دوقلوهای بهم چسبیده

مادر دوقلوهای بهم چسبیده با یک بدن و 2 سر

دوقلوهای بهم چسبیده

وضعیت نامناسب دوقلوهای بهم چسبیده

مادر این دختران دوقلوی عجیب الخلقه می گوید :کاملا گیج شده ام و نمی دانم باید از زایمان خود خوشحال باشم یا ناراحت ، وضعیت دختران دوقلوی من اصلا خوب نیست و پزشک در مورد ضربان ضعیف قلب آنها و همینطور وضعیت جسمی شان ابراز نگرانی کرده است. 
وزن این دوقلوهای بهم چسبیده نزدیک به 7 کیلو است و به دلیل وضعیت نامناسب جسمی بایستی تحت مراقبت های ویژه باشند. والدین این دوقلوها که دارای سه فرزند دیگر نیز هستند که درتامین هزینه های آنها نیز دچار مشکل می باشند برای همین در طول بارداری چک آپ های لازم انجام نشده است.
دوقلوهای بهم چسبیده

به دنیا آمدن دختران دوقلوی بهم چسبیده

تولد دوقلوهای بهم چسبیده عجیب با یک بدن و دوسر +عکس

58
این مطلب مفید بود ؟80
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی