رویا میرعلمی

اولین روز دانشجویی رویا میرعلمی + عکس

تاریخ انتشار : 1 مهر 1396کد مطلب : 56961زمان مطالعه : 1 دقیقه
رویا میرعلمی صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از 19 سال پیش و اولین روز دانشجویی اش به روز کرد.

عکس زیرخاکی از رویا میرعلمی

رویا میرعلمی بازیگری که با سریال پنچری در میان مخاطبان تلویزیون بیشتر شناخته شد به مناسبت اولین روز مهر و آغاز سال تحصیلی جدید تصویر جالبی از دوران دانشجویی در حدود 19 سال پیش منتشر کرد.

رویا میرعلمی از بازیگرانی است که بیشتر در صحنه تئاتر فعالیت داشته است و زمانه ، شمعدونی و لیسانسه ها از سریال های این بانوی بازیگر در تلویزیون است.

رویا میرعلمی 19 سال پیش چه شکلی بوده است

رویا میرعلمی

عکس زیرخاکی رویا میرعلمی 

رویا میرعلمی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:عکس مربوط میشود به نوزده سال پیش سال اول دانشگاه در سفری که به یزد داشتیم. من و سارا و آزاده و مرضیه هم اتاق بودیم در خوابگاه شانزده آذر اتاق پانصد و هشت و حالا هر کدام در جایی از این دنیا به یاد همیم سارا در انگلیس،آزاده نمیدانم در کجای اروپا،مرضیه در شیراز و من هم در تهران..شب و روزهای بی نظیری داشتیم کنار هم در دانشکده ی هنرهای زیبا و خوابگاه شانزده آذر..اول مهر ماه هر سال دلم غنج می رود برای آن روزها برای سر در پنجاه تومانی، خیابان شانزده آذر، کتابفروشیهای انقلاب، ناهار خوری دانشکده، مجسمه ی بز ساخته ی دستان هنرمند مش اسمال در محوطه ی دانشکده، بوی سیگار ،لیوانهای یکبار مصرف پر از چایی داغ، کارگاه مجسمه سازی،دپارتمان معماری، صدای ساز دانشجویان موسیقی،پلاتوهای تمرین تئاتر که همیشه بر سر گرفتنش دعوا و مرافعه بود و..... اول مهر هر سال دلم غنج میرود...

رویا میرعلمی

رویا میرعلمی بازیگر سریال شمعدونی

رویا میرعلمی ، عکس دانشجویی رویا میرعلمی

4.520
این مطلب مفید بود ؟182
برگرفته از صفحه شخصی رویا میرعلمی / م.ف
وبگردی