عینک آفتابی کودک
یکی از آسان ترین روش های تزیین عینک آفتابی کودک استفاده از لاک ناخن است, با لاک ناخن عینک آفتابی هندوانه ای بسازید.

تزیین عینک آفتابی کودک

کارهای خلاقانه و هنرمندانه ای را که در منزل و با دستان خودتان انجام میدهید اگه دقت کرده باشید حس بسیار خوبی به انسان میدهد و این کار باعث ایجاد نشاط در روحیه انسان نیز می شود. استفاده از عینک آفتابی در روزهای تابستان و گرم شاید بیشتر مورد توجه خانم ها قرار می گیرد. اما شاید عینک آفتابی نو و جدید نتوانید خرید کنید و ما در سایت نمناک و در این آموزش به شما یاد خواهیم داد که چگونه عینک آفتابی های خودتان رو با روش های ساده تزیین و نو نوار کنید.

اگر شما هم جزء آن دسته از افراد هستید که دوست دارید نسبت به دیگران متفاوت باشید و هر روز به وسایل خودتون تنوع بدهید با این آموزش به هدف خود خواهید رسید. شما در این آموزش با چند مرحله آسان می توانید عینک خود را شبیه به هندوانه کنید و یا به اصطلاح عینک آفتابی هندوانه ای بسازید.

عینک آفتابی کودک

عینک آفتابی هندوانه ای برای کودک

لوازم مورد نیاز برای ساخت عینک آفتابی هندوانه ای :
عینک آفتابی با لبه پهن
لاک ناخن در رنگ قرمز ،سبز ،سفید
ماژیک سیاه
قلمو کوچک برای لاک زدن
نوار چسب
عینک آفتابی کودک

تزیین عینک آفتابی کودک

مرحله اول :با نوار چسب روی شیشه عینک آفتابی را بپوشانید که عینکتان رنگی نشود.
مرحله دوم :حالا با لاک سفید تمام لبه های عینک را به رنگ سفید در آورید.
مرحله سوم :در این قسمت با لاک سبز بخش های بالایی را نصف عینک را به رنگ سبز در آورید.
عینک آفتابی کودک

عینک آفتابی هندوانه ای کودک

مرحله چهارم :و پس از مرحله بالا در این بخش باید قسمت های پایینی را به رنگ قرمز در آورید. کار شما تا اینجا باید همانند تصویر زیر باشد.
مرحله پنجم :در این قسمت باید با ماژیک مثلث های سیاه رنگی را در بخش قسمت های قرمز رنگ ایجاد کنید همانند تخم های هندوانه شوند و زیبایی خاصی به عینک شما بدهد و شبیه به هندوانه شود.
مرحله ششم :سرانجام کار شما یک عینک آفتابی هندوانه ای دارید که خودتان آن را به این شکل در اورید و رنگ آمیزی کرده اید و حالا می توانید عینکتان به چشمان خود بزنید و در خود تغییراتی ایجاد کنید. امیدوارم این آموزش برای شما مفید بوده باشه. امیدوارم با نظراتتان ما را خوشحال کنید.

ساخت عینک آفتابی هندوانه ای برای کودک + آموزش

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برگرفته از با ما بیاموز - /ح
برچسب : عینک آفتابی
وبگردی